Literatura obyczajowaRomanseZapowiedzi i nowości

27 kwietnia ukaże się nowa książka Tanyi Valko Arabska Krucjata

arabska krucjataZ radością informujemy, że Tanya Valko wyda nową książkę, Arabska krucjata ukaże się już 27 kwietnia 2016 roku. Jest to kolejny tom z bestsellerowego cyklu pod tytułem Arabska saga. Książka, która udowadnia, że autorka nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością. Jej historie chwytają za serce i przejmują do głębi.

Tym razem Tanya Valko swoim czytelnikom serwuje opowieść o zwykłych Damasceńczykach, rzuconych w wir wydarzeń, które mają miejsce w kraju opanowanym przez islamski fundamentalizm. Przekonaj się, że bycie obojętnym na to, co dzieje się dookoła nie zawsze jest dobrym wyjściem. Trudne wybory, przed którymi stają bohaterowie to nie tylko moralne decyzje. To walka z uprzedzeniami, rezygnacja z tego, co kocha się najbardziej. Czy w miejscu, w którym brat morduje brata jest jeszcze przestrzeń, by żyć w spokoju? Arabska krucjata pełna jest zaskakujących i mrocznych przygód w świecie, gdzie nawet miłość może okazać się zgubna.

Arabska saga Tanyi Valko, z której to pochodzi książka Arabska krucjata, nie bez powodu uzyskała status bestselleru. Bogate doświadczenie autorki, która przez ponad 20 lat mieszkała w krajach arabskich, m. in. Indonezji i Arabii Saudyjskiej, znajduje odzwierciedlenie w jej powieściach. W dodatku Tanya Valko przez długi czas była asystentką ambasadorów RP w Libii. Tam również prowadziła zajęcia w Polskiej Szkole. Dzięki doskonałej znajomości środowiska arabskiego udało się jej stworzyć niesamowicie wciągające i realistyczne powieści o tym, co dzieje się w tych krajach.

Przekonaj się jak naprawdę wygląda życie ludzi, którym niedany jest spokój nawet we własnym domu. Sięgnij po Arabską krucjatę i poznaj egzotyczny świat, który dzięki talentowi pisarki, staje przed czytelnikiem bez tajemnic, obnażając swoje najciemniejsze sekrety.