Promocje

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl to możliwe!

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>

33 złote to niewiele. Za tą kwotę na pewno nie zrobimy wystarczających zakupów spożywczych, a o zakupach książkowych już nawet nie wspomnę. Wszyscy książkoholicy świetnie wiedzą o tym, że warto poszukać ciekawych promocji. Nasza zaprzyjaźniona księgarnia internetowa, TaniaKsiazka.pl, właśnie startuje z akcją 3 książki za 33 złote. Warto zwrócić na nią uwagę.

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>

500 książek objętych promocją 3 za 33

Załoga TaniaKsiążka.pl wybrała dla Was aż 500 tytułów, które można upolować w promocji 3 książki za 33 złote. Przejrzałam tę listę i powiem Wam, że naprawdę jest z czego wybierać. Są tam książki z outletu i książki pełnowartościowe. Wśród promocyjnych pozycji znalazły się książki dla kobiet, dla dzieci i młodzieży. Znajdziemy wśród nich kryminały, literaturę faktu, poradniki i wiele innych ciekawych pozycji. Jestem pewna tego, że każdy z Was znajdzie 3 książki dla siebie.

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl! Sprawdź >>

Moją uwagę przyciągnęły te 3 tytuły:

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>List z przeszłości Mairi Wilson

To piękna opowieść o odkrywaniu tajemnic z przeszłości.

Życie Lexy zmienia się w ciągu kilku dni. Najpierw umiera jej matka, a zaledwie kilka dni później umiera ukochana niania jej matki z dzieciństwa. Okazuje się, ze Ursula w sporządzonym testamencie zapisała wszystko Lexy.

Podczas porządkowania dokumentów niani, dziewczyna trafia na taki, który podważa jej pewność o własnym pochodzeniu. W poszukiwaniu tożsamości Lexy wyjedzie aż do Afryki.

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>Cztery pory roku w afgańskiej wiosce Anna Badkhen

Autorka po raz pierwszy wyjechała do Afganistanu w 2011 roku. Była wtedy korespondentką wojenną, od tamtej pory wielokrotnie wracała do tego kraju, który ma w sobie niezwykłą moc przyciągania.

W tej książce ukazuje cienie i blaski egzystencji w afgańskiej wiosce i odkrywa przed Czytelnikiem piękno surowej codzienności.

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>Dziewczyna, która wróciła Susan Lewis

Ta powieść to wstrząsający thriller psychologiczny.

Córka Jules nie żyje, a jej morderczyni siedzi w więzieniu. Kiedy pewnego dnia w drzwiach pogrążonej w żałobie matki zjawia się detektyw, który mówi jej, że po trzech latach z więzienia zwolniono Amelię.

Jules czuje, że sprawiedliwości nie stało się zadość i chce, żeby Amelia w końcu poniosła zasłużoną karę.

 

Wszystkie książki objęte promocją 3 za 33 złote w TaniaKsiazka.pl znajdziecie w tym miejscu. Z tej oferty będziecie mogli skorzystać do 18 września. Powinniście się też pośpieszyć, bo liczba tytułów objętych tą akcją jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.  😉 

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>