Bestie z brązu - nowość z serii Pozłacane wilki Roshani Chokshi

Czekaliście na finał historii Séverina, Enrique, Laili, Hypnosa i Zofii? No cóż, już niedługo będziecie mieć okazję, żeby się dowiedzieć, jak dalej potoczą się losy bohaterów serii Pozłacane wilki Roshani Chokshi. Autorka ponownie zabiera swoich czytelników do świata magii i dziewiętnastowiecznego blichtru. Jej najnowsza książka Bestie z brązu pojawi się w księgarniach już pod koniec września. Jest na co czekać!

Bestie z brązu Roshani Chokshi

Bestie z brązu – mrok i tajemnice

Członkowie zespołu Séverina są przekonani, że lider ich zdradził. Enrique, Laila, Hypnos i Zofia są załamani. Jednak nie zamierzają się poddać i chcą odnaleźć Séverina. W końcu mają garść wskazówek, a już parokrotnie udowodnili, że garść to wystarczająco. Z mroźnej Rosji tropem wskazówek ruszają w kierunku Wenecji.

Kiedy okazało się, że Upadły Dom nadal działa, sprawy potoczyły się tak, że Séverin stał się zależny od nieobliczalnego patriarchy stojącego na czele Domu. Teraz uwaga Séverina ogniskuje się na jednym celu: chce zagrać na Bożej lirze. Będzie mógł to zrobić tylko w ukrytej, starożytnej świątyni. Wszystko po to, żeby zyskać moc równą boskiej. Wtedy być może będzie mógł zadość uczynić śmierci brata i dostanie szansę na ocalenie Laili.

Czas gna nieubłaganie, a nie ma go wiele. Lali zostało jeszcze tylko dziesięć dni życia. Dziewczyna miała lata na pogodzenie się z tym, że jej czas wśród żywych jest określony co do sekundy, jednak zapał przyjaciół tchnął w nią iskierkę nadziei.

Bestie z brązu Roshani Chokshi

Jak skończy się seria Pozłacane wilki?

W poszukiwaniu remedium na ostateczność przyjaciele będą eksplorować Wenecję, czeka ich przeszukiwanie cmentarza na wyspie oraz udział w hucznej, pełnej przepychu maskaradzie. Jednak to starcie z boską pieśnią, która jest ich celem, może okazać się najtrudniejsze. Boska moc zawsze kosztuje, a nie każdy jest gotów zapłacić cenę, jakiej wymaga. Co jeżeli będzie trzeba zrezygnować, że wszystkiego, co kiedykolwiek się liczyło?

Książka Bestie z brązu to już finał całej historii. Czy Séverin odnajdzie odkupienie i potęgę, których szuka od dawna? Czy w obliczu boskiej mocy przyjaźń ma jeszcze jakieś znaczenia? Jak potoczą się losy reszty przyjaciół? Tego wszystkiego będziemy mogli się dowiedzieć już 27 września. Wtedy finał serii Pozłacane wilki będzie mieć premierę.

Książkę Roshani Chokshi możecie już zamówić w przedsprzedaży tutaj.

Bestie z brązu, podobnie jak poprzednie części serii, objęliśmy patronatem medialnym.

Sprawdź też: