Robin Biografia Robina Williamsa - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Robin. Biografia Robina Williamsa jest już dostępna na polskim rynku i z pewnością ucieszy wszystkich fanów tego wybitnego aktora-artysty. Występował i odnosił sukcesy nie tylko w filmach, ale również na deskach teatru czy w produkcjach dubbingowych. Niestety okazało się, że pod maską radości i umiejętności komediowych oraz aktorskich, Williams skrywa mnóstwo bólu i cierpienia. Tym samym jeden z najbardziej uwielbianych artystów amerykańskich okazał się także jednym z najbardziej niezrozumianych ludzi.

Robin Biografia Robina Williamsa - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Za prezentowaną dziś biografię odpowiada Dave Itzkoff, reporter New York Timesa, który stworzył fascynujący portret Robina Williamsa. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać po tym tytule!

Robin. Biografia Robina Williamsa – smutna historia wesołego człowieka

Robin Williams był podziwiany nie tylko za występy w komediowych produkcjach. Świetnie sobie radził również w, bijących rekordy popularności na całym świecie, filmach fabularnych. Za rolę w Buntowniku z wyboru otrzymał Oscara. A chociaż był postrzegany przez kinomanów, jako jeden z bardziej radosnych ludzi świata, popełnił samobójstwo. Jak do tego doszło?

Dave Itzkoff stworzył biografię, w której pokazuje zarówno komiczny blask Williamsa, jak i skrzętnie zamaskowaną, głęboką studnię sprzecznych emocji i zwątpienia. W związku z tym kreśli pełnokrwisty portret człowieka, który silnie walczył z uzależnieniem i depresją. Ponadto odkrywa nieznane dotąd fakty z życia aktora. Trudno uwierzyć, ale tak znakomita postać światowego kina zmagała się nie tylko z depresją i alkoholizmem, ale również z postępującymi parkinsonem i demencją. A swoje problemy poruszał nierzadko w występach tragikomicznych.

Autor książki sięgnął do wielu źródeł przy tworzeniu tej pozycji. Tym samym dotarł do ponad setki oryginalnych wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami Williamsa. Ponadto przeprowadził obszerne badania archiwalne. Dzięki temu stworzył biografię, będącą świeżym i oryginalnym spojrzeniem na człowieka, którego twórczość poruszała miliony ludzi na całym świecie.

Robin. Biografia Robina Williamsa znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom aktora. Także wielbiciele literatury faktu i biografii powinni sięgnąć po tę pozycję. Ponieważ to jedna z opowieści o naprawdę wielkim człowieku.