PolecamyPomysł na prezent

BookFormator – już jest katalog świątecznych prezentów od TaniaKsiazka.pl

BookFormator - już jest katalog świątecznych prezentów od TaniaKsiazka.pl BookFormator

W niektórych miejscach w Polsce spadł już śnieg, a miasta i miasteczka wystroiły się w piękne, błyszczące ozdoby. Na sklepowych półkach kuszą czekoladowe Mikołaje w sreberkach oraz różnokolorowe bombki. Wszystko mówi o tym, że dosłownie za chwilkę nadejdzie Boże Narodzenie. Przybierasz się do zakupu świątecznych prezentów i pragniesz podarować bliskim coś naprawdę wartościowego? Wybierz książki! Biorąc pod uwagę mnogość propozycji na rynku wydawniczym, można się w nich naprawdę zagubić, szukając tej idealnej lektury. Chcąc ułatwić wybór podarków pod choinkę, nasza zaprzyjaźniona księgarnia internetowa przygotowała kolejny już BookFormator, czyli katalog świątecznych prezentów od TaniaKsiazka.pl. Zobacz, co możesz tam znaleźć.

BookFormator Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

BookFormator – katalog świątecznych prezentów od TaniaKsiazka.pl

Sięgając po BookFormator, czyli katalog świątecznych prezentów od TaniaKsiazka.pl, możesz mieć pewność, że wypatrzysz tam doskonałe prezenty dla bliskich.

To nie tylko wykaz książek, które czekają na zapakowanie w papier w śnieżynki. Przede wszystkim produkty zostały podzielone na kategorie według gatunków literackich, co znacznie ułatwia przeglądanie. Zwłaszcza gdy wiesz, jakiego rodzaju publikacje lubi czytać obdarowywana przez Ciebie osoba.

Ponadto każda pozycja została dokładnie opisana. Dzięki temu poznasz nie tylko jej tematykę, zarys fabuły czy ilość stron, ale również dowiesz się, w jakiej jest oprawie – twardej czy miękkiej.

Największym walorem BookFormatora jest jednak co innego – rabaty na poszczególne produkty sięgające nawet -38%! Obniżka cen zdecydowanie pozwoli Ci wydać mniej. A zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na książkę dla siebie. Kto powiedział, że Święty Mikołaj sam sobie nie może zrobić prezentu? 

Jakie kategorie produktów znajdują się w BookFormatorze? Wybierać możesz spośród takich gatunków:

Ponadto, w BookFormatorze znajdziesz bardzo ciekawą rozmowę z Konradem Chęcińskim – autorem przerażającego i trzymającego w napięciu kryminału pt. Zło w Cmentarnej Górze. Z wywiadu dowiesz się co było inspiracją do napisania tej powieści, kiedy i gdzie pisarz najbardziej lubi pracować, czy jakie ma plany na przyszłość.

Po kliknięciu w ten link przeniesiesz się w miejsce, gdzie można przejrzeć cały BookFortmator online. Jestem przekonana, że po wędrówce stronami katalogu odhaczysz przynajmniej część prezentów pod choinkę na swojej liście.

BookFormator Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Czytaj także: