Książki dla dzieciPomysł na prezentZapowiedzi i nowości

Był sobie szczeniak, co ratował ludzi – najlepsza książka dla Twojego dziecka!

Każdy maluch lubi wciągające historie, w których główny bohater jest dzielny, szlachetny i niezwykle… puszysty! Wie o tym Wydawnictwo Kobiece, które już 23 maja rusza z serią książek skierowaną do dzieci.

Był sobie szczeniak to historie psich przyjaciół. Każdy z nich ma bardzo ważną misję do wykonania. Pierwsza książka z serii opowiada o Ellie, psie ratowniku, który znajduje ludzi i ich ratuje. To jej praca!

Był sobie szczeniak – autor bestsellerowej książki Był sobie pies wraca z historiami dla młodszego Czytelnika!

W. Bruce Cameron wzruszył wszystkich historią psa, który wracał w kolejnych wcieleniach, aby po wielu latach ponownie znaleźć swojego ukochanego właściciela – Ethana. Jeżeli Bailey to wasz ulubiony bohater, to seria Był sobie szczeniak musi znaleźć się na Waszej liście!

Każde wcielenie psiaka z Był sobie pies dostało całą osobną książkę z zupełnie nowymi rozdziałami opisującymi ich przygody! Do tego każda historia wypełniona jest pięknymi ilustracjami, a na końcu autor odpowiada na pytania, które może zadać dziecko po przeczytaniu książki.

Jakie psy mogą zostać ratownikami?
Jak psy ratownicze szukają ludzi?
Czy mój pies może zostać ratownikiem?

To tylko kilka z nich, na które każdy Czytelnik znajdzie odpowiedź.

Był sobie szczeniak. Ellie

Każdą książkę można czytać osobno i niezależnie od innych pozycji autora. Jednak warto zapoznać się ze wszystkimi. Znajdziecie je tutaj, a już 23 maja Ellie rozkocha najmłodszych Czytelników swoimi przemyśleniami i przygodami.

Ta urocza suczka jest niezwykle odważna i grzeczna! Dzięki niej każdy maluch pozna siłę miłości, poświęcenia i nauczy się szacunku do zwierząt. Ellie ma opiekunów, którzy również wymagają uratowania. Jednak nie jak ktoś, kto zgubił się w lesie. Jakob stracił żonę i nie może sobie poradzić z żałobą, a Maya to bardzo samotna kobieta, która nie może uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Czy Ellie im pomoże i znajdzie drogę do ich serca?

Książka będzie wydana też jako audiobook i oczywiście e-book, a już w tym roku pojawi się kolejny tom z serii! Był sobie szczeniak. Bailey zawita u nas już na jesień!

Zamów pierwszą książkę z serii z Był sobie szczeniak w przedsprzedaży tutaj!