Czarna Pantera 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

Czarna Pantera 2 to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników filmów z superbohaterami z uniwersum Marvela. Poza tym powody do zadowolenia mają również ci, którzy po prostu uwielbiają dobre kino akcji, okraszone elementami science fiction i fantasy. Czarna Pantera to jedna z produkcji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie. W związku z tym trudno się dziwić, że producenci postanowili spróbować swoich sił ponownie. Tym samym zaczęły się właśnie prace nad drugą już częścią przygód słynnego bohatera. Jesteście ciekawi, na jakim etapie są prace? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Czarna Pantera 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

Czarna Pantera 2 – kilka szczegółów na temat produkcji

Warto tutaj wspomnieć, że Kevin Feige drugą część projektu zapowiadał już chwilę po tym, jak pierwsza część debiutowała w 2018 roku w kinach. Następna plotka głosiła, że zdjęcia do produkcji rozpoczną się w 2019 lub najpóźniej w 2020 roku Obecnie Internet obiegła jeszcze jedna, ciekawa informacja. Ponoć Killmonger miałby ponownie pojawić się na ekranie. Oto jednak jak Feige wypowiada się na temat obecnych prac nad projektem:

Powrót Killmongera w filmie Czarna Pantera 2 to wyłącznie plotka i spekulacja. Ponieważ pan Coogler dopiero w ostatnich tygodniach zasiadł przy klawiaturze, by napisać wstępny zarys fabularny tego filmu. Jesteśmy na wczesnym etapie, więc nie ma jeszcze tak dalekich ustaleń. Pan Coogler pracuje nad tą historią, którą później podzieli się z producentem, Nate’em Moore, oraz ze mną. Ale nastąpi to dopiero w ciągu kilku nadchodzących tygodni.

Tym samym Ryan Coogler ponownie obejmie stanowisko scenarzysty. Poza tym zajmie się również reżyserią filmu. Ponieważ jak już wspominał wcześniej, chce poświęcić projektowi tyle czasu, ile będzie potrzebował. Wszystko po to, by upewnić się, że stworzy naprawdę dobry film, który osiągnie sukces i przyciągnie widzów.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z filmem i historią Czarnej Pantery, nic straconego! Tutaj znajdziecie film DVD z pierwszą częścią produkcji. Natomiast tutaj znajdziecie książkę o tym bohaterze. Poniżej zaś z przyjemnością prezentujemy Wam zapowiedź pierwszej produkcji. Koniecznie dajcie znać, czy czekacie na film Czarna Pantera 2.