Czarna Wdowa

Fani Marvela już cieszą się na wieść o ekranizacji Czarnej Wdowy z udziałem Scarlett Johansson. Choć do światowej premiery filmu pozostało jeszcze pięć miesięcy, możemy już zacierać ręce, bowiem internet obiegł już oficjalny zwiastun! Przed Wami Czarna Wdowa!

Czarna Wdowa – garść informacji

Kim jest Czarna Wdowa? Black Widow lub też inaczej Pajęczyca (prawdziwe imię: Natasza Romanowa) to kobieta-szpieg z uniwersum Marvela, będąca nemezis Iron Mana. W komiksach pojawiła się po raz pierwszy w 1964 roku, szybko podbijając serca fanów. Choć jej starcie z superbohaterem zakończyło się klęską, to jej postać na tyle przypadła do gustu czytelnikom, że niedługo potem zaczęły pojawiać się zeszyty skupione jedynie na niej. Jeśli jesteście ciekawi komiksowych perypetii Czarnej Wdowy, na polskim rynku wydawniczym znajdziecie tom Czarna Wdowa. Powrót do domu.

Pajęczycę na wielkim ekranie mogliśmy podziwiać po raz pierwszy w filmie Iron Man 2, gdzie słynną Natashę zagrała Scarlett Johansson. Najnowsze perypetie bohaterki będziemy mogli ujrzeć już 22 kwietnia w Polsce (światowa premiera przypada na 1 maja 2020 roku). Czarna Wdowa będzie pierwszym filmem z czwartej fazy ekranowego uniwersum Marvela.

Kogo zobaczymy w filmie Czarna wdowa?

W najnowszym filmie w reżyserii Cate’a Shortlanda główną bohaterkę zagra wspomniana już Scarlett Johansson. Nie zabraknie też w nim samego Iron Mana (w tej roli Robert Downey Jr.). Poza nimi na ekranie pojawią się również m.in. Rachel Weisz, Florence Pugh oraz David Harbour. Fani Kapitana Ameryki mają na co czekać, bowiem twórcy filmu mają zamiar użyć niewykorzystaną scenę z produkcji Kapitana Ameryka: Wojny bohaterów.

Najlepsze zostawiamy na koniec – zwiastun Czarnej Wdowy!

Jakie są Wasze wrażenia? Również nie możecie się doczekać premiery? Dajcie znać w komentarzach 🙂