Całkiem niedawno w sieci zaczęła krążyć wiadomość, że Remigiusz Mróz sprzedał prawa do ekranizacji kolejnej książki – Listów zza grobu. Nie minęło wiele czasu, a okazało się, że to nie jedyna powieść bestsellerowego autora, która zostanie zaadaptowana na potrzeby dziesiątej muzy. Na ekrany ma szansę trafić też Behawiorysta.

O tym fakcie poinformowało nas wydawnictwo Filia Mroczna Strona, które współpracuje z pisarzem i wydaje jego kryminały na swoim fanpage’u.

Behawiorysta trafi na ekrany?

Behawiorysta - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Behawiorysta to pierwsza część serii z Gerardem Edlingiem. Obok tej książki w cyklu (jak na razie) jest jeszcze jeden tom – Iluzjonista.

Kim jest bohater serii? Gerard Edling kiedyś był prokuratorem, ale te drzwi kariery już dawno się za nim zatrzasnęły. Bohater tej serii Remigiusza Mroza jest też specjalistą od komunikacji niewerbalnej. Zatem przypatrując się ludzkim zachowaniom, potrafi odkryć ich prawdziwe intencje. Mimo tego, że jego ekscentryczność raczej odstrasza, niż zapewnia mu sympatię ludzi, to dzięki swoim umiejętnościom od czasu do czasu pomaga policji przy tych najtrudniejszych i najdelikatniejszych sprawach. W obliczu bezradności służb tylko behawiorysta może pomóc.

W Behawioryście, kryminale, który ma zostać zekranizowany, Gerard Edling stawia czoła zamachowcowi, który opanował przedszkole. Groźby mężczyzny, niebezpieczeństwo, w jakim znajdują się podopieczni i pracownicy placówki, jasno mówią o tym, że nawet jeden nieprzemyślany ruch może mieć tragiczne konsekwencje…

Iluzjonosta - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Na razie wiadomo tylko tyle, że sprzedano prawa do ekranizacji tej książki. Nie znamy żadnych szczegółów. Być może po wielkim sukcesie, jakim okazał się serial na podstawie cyklu Mroza z Joanną Chyłką, adaptacje innych kryminałów pisarza też mają szansę przyciągnąć całkiem spore grono widzów? Przecież książki Remigiusza Mroza z miejsca trafiają na listy bestsellerów.

Tych z Was, którzy jeszcze nie znają serii z Gerardem Edlingiem, zachęcam do sięgnięcia po książki. Do tej pory w cyklu ukazały się dwie powieści: Behawiorysta i Iluzjonista. Obie możecie znaleźć w tym miejscu.

Jak myślicie, czy adaptacja Behawiorysty ma szansę spodobać się widzom?