Richard Madden

Informacja, że Elektryczne sny Philipa K. Dicka pojawi się na ekranach, to nie jedyna dobra wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Sztab pracujący nad produkcją dba o to, by z miesiąca na miesiąc w obiegu pojawiała się coraz więcej informacji, dotyczących projektu.

Trzeba przyznać, że to świetna taktyka, by o ich zamiarach wciąż było głośno. Nie wątpimy jednak, że taka informacja broni się sama i wzbudza niesłabnące zainteresowanie nie tylko wśród Czytelników, ale i fanów dobrego kina. Dziś mamy przyjemność zdradzić wam nieco szczegółów dotyczących samej obsady. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej!

Elektryczne sny Philipa K. Dicka na ekranach - Richard Madden

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/88/Richard_Madden _by_Gage_Skidmore.jpg

Elektryczne sny Philipa K. Dicka na ekranach – kilka szczegółów

Cały projekt zapowiada się wręcz wyśmienicie, biorąc pod uwagę fakt, kto odpowiedzialny jest za produkcję. Są to Sony Pictures oraz Amazon, co w połączeniu daje niezwykłą mieszankę o ogromnych możliwościach i potężnej kreatywności. Zaadaptowaniem powieści na potrzeby obrazu zajmie się sam Ronald D. Moore – legenda w świecie fantastyki. Odpowiada on za sukcesy takich produkcji jak Star Trek, Helix czy Outlander. To jednak nie wszystko, bo z pomocą przyjdzie mu Bryan Lee Cranston, którego widzowie mieli okazję podziwiać m.in. jako Waltera White’a w serialu Breaking Bad.

Informacje te już od jakiegoś czasu krążą po sieci. Nowością jest sama obsada aktorska. Widzowie będą mieli okazję podziwiać na ekranie Richarda Maddensa. Największą sławę przyniosła mu rola Robba Starka w słynnym serialu Gra o tron. Aktor ma na koncie wiele innych, znaczących ról choćby w takich filmach jak Kopciuszek czy Dzień Bastylii. Obok niego wystąpi Holliday Grainger, znana z Rodziny Bogów oraz Anneika Rose, którą publiczność miała okazję zobaczyć w brytyjskiej produkcji pt.  Line of Duty. Całą trójkę będziemy mogli zobaczyć w odcinku zatytułowanym The Hood Maker.

Znamy też nazwiska innych aktorów, którzy pojawią się w tej produkcji. Wymieniani są m.in.: Steve Buscemi, Greg Kinnear, Mireille Enos, Benedict Wong, Anna Paquin czy Bryan Cranston.

Całość projektu zostanie zrealizowana, jako serial, gdzie każdy odcinek tworzyć będzie zamkniętą, samodzielną produkcję. Prace nad scenariuszem prowadzi ekipa złożona z amerykańsko-brytyjskich członków.  Premiera serialu przewidywana jest na koniec bieżącego roku.

Wszystkich zainteresowanych twórczością Philipa K. Dicka odsyłamy tutaj.