Soulless - kup na TaniaKsiazka.pl

Przyszedł w końcu czas na finał serii King, która w błyskawicznym tempie zyskała status międzynarodowego bestsellera. T.M. Frazier skradła serca Czytelniczek na całym świecie, a jej niezwykle wciągający cykl wciąż zdobywa nowe rzesze fanek. Ostatni, czwarty tom niesamowitej serii, nosić będzie tytuł Soulless. Książka na polskim rynku pojawi się 17 sierpnia 2018 roku i z pewnością zachwyci wszystkie miłośniczki Kinga. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Zatem jeśli jeszcze do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Finał serii King – mroczne i gorące zakończenie bestsellerowej serii

Głównym bohaterem powieści jest Bear. Mężczyzna właśnie odbywa wyrok w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Ucieczka to jedyna rzecz, o której teraz myśli i marzy przystojny i niebezpieczny motocyklista. Doskonale zdaje sobie sprawę, że musi wydostać się z więzienia za wszelką cenę. Nie może znieść myśli, że jego ukochana jest teraz w miejscu, w którym nie jest w stanie jej chronić.

Thia, bo o nią właśnie chodzi, ukrywa się, pozostając pod opieką przyjaciół Beara. Ze wszystkich sił stara się być cierpliwa. Jednak miesiące bezczynnego oczekiwania i brak kontaktu z ukochanym mężczyzną, doprowadzają ją do szału i rozpaczy. Kobieta czuje, że oto właśnie naszedł czas zemsty. Czas, w którym musi stanąć naprzeciw niebezpieczeństwa i zawalczyć o powrót Beara. A jedyną możliwością, by osiągnąć cel, jest otwarta wojna z Choppem. Czy bohaterka ma szansę w starciu z niebezpiecznym przywódcą motocyklowego gangu? Los często bywa bezlitosny i okrutny, ale jednocześnie sprawiedliwy. Tym razem Thia oraz Bear stoczą walkę na śmierć i życie o swoje prawo do miłości.

Przypominamy, że finał serii King przewidywany jest na 17 sierpnia bieżącego roku. Książkę pt. Soulless znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie wszystkie pozostałe książki autorstwa T.M. Frazier. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta bestsellerowa seria, że cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie!