Kryminalne zapowiedzi na styczeń - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Czy po świętach wasze półki w domowych biblioteczkach uginają się pod ciężarem nowych książek? Znakomicie! A ponieważ stare przysłowie mówi: „książek nigdy za wiele” warto dorzucić do tej kolekcji kolejne tytuły. Dziś podrzucam wam kryminalne zapowiedzi na styczeń. Dzięki tym książkom nowy rok rozpoczniecie z werwą i całą górą emocji. Nie zabraknie tu niepokoju, strachu czy niepewności i napięcia. Ponieważ kryminały, które pojawią się już w styczniu, to prawdziwe majstersztyki. Ich autorzy zadbali o to, by czytelnicy nie mieli czasu na nudę.

Kryminalne zapowiedzi na styczeń 2021 - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Kryminalne zapowiedzi na styczeń 2021 — polecamy książki

Jeśli początek roku planujecie rozpocząć z przytupem, to doskonale się składa. Sprawdźcie kryminalne styczniowe premiery i dajcie znać, na który tytuł najbardziej czekacie.

Parafil - kup na TaniaKsiazka.pl

ParafilBartek Rojny

Podkomisarz Helga Sawicka wciąga w śledztwo Witka Weinera, kontrowersyjnego eksperta od dewiacji seksualnych. Sprawa, której muszą stawić czoła, nie jest prosta. Ponieważ mają do czynienia albo z morderstwem w afekcie, albo perwersyjnym samobójstwem. Weiner od razu czuje, że to dopiero początek serii, a sprawca to chory psychopata. Tymczasem już niebawem ekspertowi proces o molestowanie wytacza jedna z jego studentek. Wkrótce dziewczyna znika bez śladu…

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Stos Grety Drawskiej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Stos, kolejna część z serii Wanda Just i Piotr Dereń Grety Drawskiej

Małe miasteczko potrafi pomieścić olbrzymią ilość mrocznych tajemnic. Prokurator Wanda spogląda na ciało młodej kobiety, leżące na śniegu. Jej usta spina mosiężna kłódka, a wkrótce okazuje się, że ofiara to miejska plotkara i miłośniczka tarota. O zbrodni na Górze Czarownic robi się głośno, a Wanda Just i podkomisarz Piotr Dereń nie mają żadnego tropu. Ponadto zbliża się sylwester, a niepokój w miasteczku rośnie. Trudno skupić się na śledztwie, kiedy w rutynę pracy wkrada się mały flirt, a w układance z przeszłości żaden element do siebie nie pasuje.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Kompleks Boga, Piotr Rozmus - Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Kompleks Boga, Piotr Rozmus

W Szczecinie grasuje psychopatyczny morderca, który przeświadczony jest o swojej wyższości nad innymi. Ponadto jego ofiary zawsze mają coś na sumieniu i co najmniej raz postąpiły niemoralnie. W wilgotnej i ciemnej piwnicy przyjdzie im zapłacić za miłość, pożądanie, seks i zdradę. Oprawca, niczym Bóg mający w rękach życie ofiar, nie cofnie się przed niczym. Czy policjanci złapią go na czas, zanim lista zamordowanych się wydłuży?

Książka dostępna od 14 stycznia 2021 roku.W błogiej nieświadomości - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W błogiej nieświadomości, JP Delaney

Pewnego dnia życie Pete’a i jego partnerki Maddie rozpada się niczym domek z kart pod wpływem nieoczekiwanej wiadomości od nieznajomego. Miles Lambert oznajmia im, że dwuletni Theo, syn pary, nie jest tak naprawdę ich dzieckiem. Fakt ten szybko potwierdzają testy. Tym samym wszystko, co Pete i Maddie uważali za oczywiste, okazuje się fałszem. Poza tym para jest zbyt wstrząśnięta, by zauważyć, że prawdziwe niebezpieczeństwo dopiero nadciąga.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.Anioł z Monachium - kup na TaniaKsiazka.pl

 Anioł z MonachiumFabiano Massimi

Ta historia opiera się na prawdziwych raportach policyjnych, jest to więc doskonała propozycja dla każdego, kto uwielbia opowieści, do których scenariusz napisało samo życie.

Monachium, 1931 rok. Geli, ukochana siostrzenica Hitlera, która od jakiegoś czasu z nim mieszkała, popełnia samobójstwo. Komisarz śledczy Siegfried Sauer dostaje polecenie z samej góry, by w ciągu ośmiu godzin zamknąć całe śledztwo. Jednak w trakcie śledztwa mnoży się coraz więcej pytań, na które nie ma jasnej odpowiedzi. Czy to na pewno było samobójstwo? Dlaczego to Hitlerowi najbardziej zależy na wyjaśnieniu sprawy? Co łączyło go z Geli i czy dziewczyna była w ciąży?

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku. Nurt, Tim Johston w TaniaKsiazka.pl

 Nurt, Tim Johston

Caroline i Audrey opuszczają kampus i zimową porą udają się tysiące kilometrów dalej, do domu. Jednak tylko Audrey cudem dociera na miejsce. Caroline zostaje zamordowana. Dziesięć lat temu w lodowatych wodach rzeki Black Root życie straciła inna młoda kobieta. Do mieszkańców powraca koszmar sprzed lat. A strach jest duży, ponieważ sprawca morderstwa nie został nigdy złapany i najprawdopodobniej mieszka wśród nich do dziś.

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

Przepowiednia - kup na TaniaKsiazka.pl

Przepowiednia, Christoffer Carlsson

Jedno wydarzenie może naznaczyć czyjeś życie na zawsze. Edvard Christensson zostaje osądzony i skazany za morderstwo młodej kobiety, chociaż sprawa była niejasna, a policja nie miała konkretnych dowodów. Mały siostrzeniec skazanego, Isak od lat żył w przekonaniu, że ciąży na nim klątwa i pewnego dnia dopuści się czynu równie strasznego, co jego wuj. Czy prawda wyjdzie na jaw, zanim tragedia naznaczy mieszkańców wioski już na zawsze?

Książka dostępna od 20 stycznia 2021 roku.

Przyznajcie, kryminalne zapowiedzi na styczeń 2021 są intrygujące. Po jeszcze więcej zbliżających się książkowych premier zajrzyjcie tutaj: kryminał i sensacja – zapowiedzi.