Mirror, Mirror taki tytuł nosi debiutancka książka Cary Delevingne. Kojarzycie nazwisko? Nic dziwnego, owa pani to popularna aktorka i modelka, która teraz próbuje swoich sił w świecie literatury. Czy jej pierwsza powieść ma szansę stać się światowym bestsellerem, torując jej tym samym drogę do sukcesu na kolejnym polu? Przekonajcie się sami!

Książka Cary Delevingne – Mirror, Mirror

Być może sam tytuł nie brzmi zbyt obiecująco. Ale jak wiadomo, nie ocenia się książki jedynie po okładce, a tym bardziej po samej nazwie. Powieść ma traktować o dorastaniu i przyjaźni, seksualności i zdradzie oraz o poszukiwaniu tożsamości. Głównych bohaterów, których losy będzie mógł śledzić czytelnik, jest aż czterech. Wszyscy zmagają się ze szkolnymi problemami i osobistymi relacjami. Oczywiście ich życie dalekie jest od ideału, jednak jest jedna rzecz łącząca nastolatków. To miłość do muzyki.

Los paczki odmienia się w chwili, kiedy jeden z nich umiera w tajemniczych i tragicznych okolicznościach.

Cara Delevingne znana jest między innymi z takich produkcji jak Legion samobójców. Jak przyznaje aktorka, myśl o pisarskim debiucie bardzo ją ekscytuje. Dodaje, że mocno zżyła się z fikcyjnymi bohaterami, a sam proces pisania odmienił jej życie. Dlatego też nie może się już doczekać, kiedy książka ujrzy światło dzienne, a stworzoną przez nią historię pozna znacznie szersze grono odbiorców.

Premiera książki przewidywana jest na 5 października 2017 roku i będzie miała miejsce na brytyjskim rynku wydawniczym. O całym przedsięwzięciu fanów poinformowała sama aktorka, umieszczając zdjęcie manuskryptu na jednym z portali społecznościowych.

Jesteście zainteresowani przeczytaniem ów powieści?