The Mister E. L. James – nowe szczegóły!

The Mister - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Mister dostępna już w przedsprzedaży! Tak, tak, to nie żarty! Jedna z najbardziej wyczekiwanych książek tego roku jest już możliwa do zarezerwowania. W związku z tym warto tutaj wspomnieć, że historia stworzona przez E. L. James na polskim rynku będzie dostępna od 5 czerwca 2019 roku. Poza tym trzeba dodać, że to właśnie tej pisarce czytelnicy na całym świecie zawdzięczają bestsellerową książkę pt. Pięćdziesiąt twarzy Greya i kilka pokrewnych opowieści. Można śmiało powiedzieć, że James stała się prekursorką współczesnej literatury erotycznej i przetarła szlaki pozostałym twórcom. To dzięki niej ten rodzaj literatury stał się obecnie tak popularny. Tym samym trudno się dziwić, że obecnie miliony odbiorców czekają na kolejną historię od mistrzyni gatunku.

Książka Mister dostępna już w przedsprzedaży – kilka słów o fabule

O czym zaś opowiada sama historia? Jej głównym bohaterem jest Maxim Trevelyan, dla którego życie okazało się niezwykle łaskawe. Otrzymał nie tylko urodę, ale także arystokratyczne koneksje i pieniądze. Tym samym nigdy nie musiał tak naprawdę pracować, a noce rzadko spędzał samotnie. Jednak to idylliczne życie przerywa coś, na co mężczyzna nie był przygotowany. Maxim dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości… A poza tym także wszelkie wiążące się z nimi obowiązki. To nowa rola, w której nie potrafi się odnaleźć. Okazuje się jednak, że największe wyzwanie dopiero przed nim. Mężczyzna musi stawić czoła pożądaniu pewnej tajemniczej, młodej kobiety, która pojawia się w Anglii. Alessia, bo tak ma na imię dziewczyna, ma w sobie coś więcej niż niebezpieczna i skomplikowana przeszłość. Tym samym małomówna, piękna i z ogromnym talentem muzycznym, nęci Maxima swoim sekretem. Wzbudzając w nim namiętność, jakiej dotąd nie doświadczył.

Kim jest Alessia Demachi? Czy Maxim obroni ją przed zagrażającymi jej wrogami? I co uczyni dziewczyna, gdy dowie się, że jej kochanek również skrywa mroczne tajemnice?

Książka Mister dostępna już w przedsprzedaży znajduje się tutaj. Przypominamy, że jej premiera na polskim rynku przewidywana jest na 5 czerwca bieżącego roku. Koniecznie dajcie znać, czy zamierzacie po nią sięgnąć!