Książki dla kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki dla kobiet to zestawienie, na które uwagę powinny zwrócić wszystkie wielbicieli romansów i literatury erotycznej. Wśród prezentowanych dziś pozycji znajdziecie międzynarodowe hity, które rozgrzewają wyobraźnią czytelniczek na całym świecie. Część z nich jest już dostępna także na naszym rynku. Jednak na kilka pikantnych historii i romansów polskie odbiorczynie muszą jeszcze chwileczkę poczekać. Na szczęście nie potrwa to długo. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak przejść do zaprezentowania obiecanych książek. Koniecznie dajcie nam znać, czy z niecierpliwością czekacie na któryś z wymienionych tytułów. A może jakaś z książek znajduje się już na waszej półce?

Książki dla kobiet – zapowiedzi i nowości!

 Łabędź i szakal J. A. Redmerski

Minęło sześć lat, odkąd sadystyczna kochanka Fredrika przewróciła jego świat do góry nogami. Seraphina wciąż się ukrywa, ale Fredrik w końcu wpada na jej trop. Okazuje się, że kluczem do jej odzyskania jest urocza, niewinna kobieta o imieniu Cassia. Niestety, po pożarze, który wznieciła Seraphina, Cassia cierpi na amnezję i nie może udzielić Fredrikowi odpowiedzi na dręczące go pytania. W związku z tym Fredrik zamyka ją w swojej piwnicy. Nie tylko po to, by odświeżyć jej pamięć, ale także, by ochronić ją przed swoją byłą ukochaną, która pragnie jej śmierci. Poza tym Cassia jest światełkiem w ciemności, którego Fredrik nigdy nie spodziewał się ujrzeć. Jej życzliwość, empatia i dobre serce sprawiają, że mężczyzna zaczyna kwestionować swoją miłość do Seraphiny i odkrywać rodzące się uczucie do Cassii. Przez cały czas ma jednak świadomość, że aby naprawdę pokochać jedną z nich, musi zabić drugą.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Mroczna miłość T. M. Frazier

W tej książce czytelniczki poznają historię Jake’a z bestsellerowej serii King.

Siedemnastoletnia Abby jak na tak młody wiek, ma za sobą wiele traumatycznych doświadczeń. W związku z tym, kiedy jedyna dobra osoba w jej życiu umiera, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, żeby nie trafić do systemu opieki zastępczej. Z tego powodu zamieszkuje na złomowisku. Myśląc, że znalazła dobrą kryjówkę przed światem, w samochodzie swojej zmarłej babci, nie spodziewa się, że w takim miejscu pozna niebezpiecznego motocyklistę. Jake ucieleśnia w sobie wszystko, czego Abby powinna się obawiać. Ponieważ ma mnóstwo sekretów, jest niebezpieczny i wytatuowany. Jednak okazuje się, że dziewczynę ciągnie do niego jakaś niewidzialna siła.

Książka dostępna od 27 lutego 2019 roku.

Rytm, drugi tom serii Na scenie Vi Keeland

Lucky może uważać się za prawdziwą szczęściarę. Umawia się ze sławną gwiazdą rocka, pociągającym Dylanem Ryderem, w którym podkochiwała się jeszcze jako nastolatka.

Tym samym wydaje się, że jej marzenia się spełniły. Jednak, kiedy do trasy koncertowej jej chłopaka, w której uczestniczy też Lucky, dołącza inny muzyk, okazuje się, że dziewczyna już nie jest tak mocno przekonana co do swoich uczuć względem Dylana. W związku z tym teraz to zupełnie inny mężczyzna zaprząta jej myśli. Ponadto dziewczyna zauważa, że coraz trudniej oprzeć się pokusie. Jak przetrwa przez całą trasę koncertową, mając u boku dwóch przystojnych muzyków, którzy jej pragną?

Książka dostępna od 13 marca 2019 roku.

Magnat Katy Evans

Aaric Christos nie zawsze był tak bogaty, seksowny i nieznośny. Kiedyś był dla Bryn Kelly kimś ważnym, chciał ją chronić i być jej przyjacielem, a może nawet kimś więcej. Minęły lata, a po tamtym chłopaku zostało już tylko wspomnienie. Teraz Aaric jest wpływowym magnatem nieruchomości i człowiekiem, który ma sławę zimnego i bezlitosnego biznesmena, dla którego liczą się tylko pieniądze. Bryn Kelly znajduje w sytuacji bez wyjścia, a Aaric Christos jest ostatnią nadzieją na powodzenie jej pomysłu na biznes. Gdyby tylko zgodził się jej zaufać i zainwestować w jej start-up, kobieta byłaby ocalona. Po pierwszym spotkaniu Bryn już wie, że na zaufanie Aarica Christosa trzeba sobie zasłużyć, a sentymenty i uczucia są dla niego czymś zupełnie obcym. Nie zamierza jednak się poddać.

Książka dostępna od 13 marca 2019 roku.

Przywódca, drugi tom serii Biały Dom Katy Evans

Matthew Hamilton osiągnął w końcu swój cel. Tym samym wygrał wybory i dzięki temu piastuje obecnie najważniejsze stanowisko w kraju. Tak, mężczyzna został właśnie prezydentem. Jednak bardzo szybko okazuje się, że nawet takie zwycięstwo nie jest w stanie zapełnić pustki w jego sercu. W tym samym czasie Charlotte postanowiła, że usunie się w cień. Ponieważ uznała, że tak będzie lepiej dla wszystkich. Decyzja nie należała do najłatwiejszych, a jej serce wciąż krwawi. Kobieta zdaje sobie również sprawę, że być może już nigdy nikogo nie pokocha tak, jak Matthew.

Jednak przewrotny los ma własne plany wobec bohaterów. Tym samym losy tej dwójki przetną się ponownie. A w związku z tym niespodziewanym spotkaniem skrywana namiętność wybuchnie na nowo. Jednak tym razem coś się zmieni. Matthew jest zdeterminowany, by zatrzymać Charlotte przy sobie. Nawet jeśli to oznacza, że prawda o ich romansie ujrzy światło dzienne. Mężczyzna nie ma zamiaru po raz kolejny stracić kobiety, która zawładnęła jego sercem.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Ezekiel, drugi tom serii Jak poderwać drania? Sara Ney

Zeke Daniels działa na kobiety jak magnes. Tym samym góra mięśni i kasy przyciąga uwagę prawie wszystkich dziewczyn w kampusie. Wszystkich oprócz Violet, cichej studentki, która woli zejść mu z oczu. A ponieważ Violet udziela korepetycji, szkolna biblioteka przydziela jej nowego ucznia. I oczywiście jest nim zadziorny Zeke. Jeżeli mu nie pomoże, chłopak straci swoje miejsce w drużynie zapaśniczej i nie zaliczy roku. Czy okropny charakter drania sprawi, że dziewczyna zrezygnuje? Może za płytką powierzchownością kryje się serce, w którym Zeke ma miejsce dla Violet?

Książka dostępna od 27 marca 2019 roku.

Walcząc z ciszą Aly Martinez

Główny bohater już od najmłodszych lat jawił się jako buntownik. Ponieważ miał rodziców, którzy niezbyt interesowali się nim i jego bratem. Ponadto, kiedy dorastał, nie miał nic i tak właściwie nie przejawiał żadnych wartości. Jednak wszystko to zmieniło się w chwili, kiedy poznał Elizę Reynold. To właśnie ona stała się światełkiem w tunelu, kimś, kto dawał nadzieję na lepsze jutro. Przez lata oboje spotykali się z różnymi osobami, ale dziwnym trafem zawsze ciągnęło ich do siebie. Bohater nie planował spotkać miłości swojego życia w wieku zaledwie trzynastu lat. Tak samo, jak tego, że mając dwadzieścia jeden lat, zacznie tracić powoli słuch. Z tego powodu musi rozpocząć o wiele cięższą walkę w swoim życiu, powoli jednak ją przegrywając. Tym samym musi zawalczyć z obezwładniającą ciszą oraz upadającą karierą. I postarać się, aby ukochana pozostała przy nim mimo wszystko.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Konsorcjum A. S. Sivar

 Nadia jest zadowoloną z życia, atrakcyjną singielką. Po studiach przenosi się do Berlina i zaczyna sama dbać o swoje utrzymanie. Niespodziewanie otrzymuje intratną propozycję zarządzania ekskluzywnym klubem nocnym na obrzeżach miasta. Dzięki Aśce, swojej najlepszej przyjaciółce, ma szansę robić to, co kocha, i wreszcie wykazać się swoimi umiejętnościami. Jest tylko jeden problem, a na imię mu Dominic Alexandrow. Porywczy i nieprzystępny szef Nadii, obdarzony hipnotycznym spojrzeniem i ciałem godnym boga seksu. Mężczyzna może w każdej chwili sprawić, że dziewczyna wpadnie w poważne tarapaty.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.