Książki na Walentynki dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki na Walentynki dla niej to doskonałe zestawienie dla każdego, kto jeszcze nie ma prezentu dla swojej partnerki. Wśród przygotowanych dziś pozycji znajdziecie coś nawet dla najbardziej wymagającej czytelniczki. Ponieważ umieściliśmy tu tytuły z gatunku romansu współczesnego, beletrystyki i literatury pięknej czy literatury obyczajowej. Poza tym znajdziecie tu mrożący krew w żyłach thriller psychologiczny czy pikantną powieść erotyczną. Jednym słowem – dla każdego coś dobrego. Ponadto warto tutaj dodać, że wszystkie prezentowana dziś książki są już dostępne w sprzedaży na polskim rynku. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z prezentowanymi dziś lekturami. Do dzieła!

Książki na Walentynki dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Krwawy kwiat - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niej – Krwawy kwiat

Po studiach i odbyciu służby wojskowej Sara przeprowadza się do Sztokholmu. Od tajemniczego pożaru, w którym zginął jej ojciec i brutalnego gwałtu boryka się z silnym stresem pourazowym. Podejmuje pracę w kawiarni i wynajmuje pokój w nieciekawej dzielnicy. Pewnego dnia poznaje w knajpie Bellę, która proponuje jej pracę marzeń i wspólne mieszkanie. Świetnie się dogadują i wszystko zaczyna się układać. Jednak z czasem Sara zaczyna mieć wrażenie, że wokół dzieje się zbyt wiele dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności. Kiedy do biura dzwoni mężczyzna, który twierdzi, że jest jej ojcem, Sara postanawia się z nim spotkać.

Książki na Walentynki dla niej – Obok ciebieObok ciebie - kup na TaniaKsiazka.pl

Życie Izabeli przypomina sielankę: kochający mąż, urocze dzieci, praca, która daje satysfakcję… Izabela jest szczęśliwa i wierzy, że w imię miłości warto było lata temu zrezygnować z największej pasji, jaką był taniec. Wszystko zmienia się jednak w chwili, gdy w wyniku rutynowego badania lekarz stawia niepokojącą diagnozę. Izabela postanawia odmienić swoje uporządkowane życie. Aby odnaleźć utraconą iskrę, zapisuje się do szkoły salsy. Nie wie jeszcze, że powrót na parkiet ożywi skrywane pragnienia. Czy dojrzałe uczucie przetrwa tę próbę? Jakie decyzje podejmie Izabela? I czy wystarczy jej odwagi, aby ponieść ich konsekwencje?

Książki na Walentynki dla niej – zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niej – Zniszcz mnie

Barry uchodzi za prawdziwą duszę towarzystwa, ale to tylko pozory. Ponieważ tak naprawdę czuje się samotny i ma wiele kompleksów, które ukrywa pod tatuażami, piercingiem i ekscentryczną fryzurą. Nie jeździ motocyklem i nie zalicza panienek jak jego kumple. Pewnego dnia zauważa tajemniczą nieznajomą, która na jego widok w panice ucieka i gubi swój szkicownik. Tym samym Barry odkrywa, że dziewczyna ma wielki talent i ze zdziwieniem zauważa, że… każdy rysunek przedstawia jego.

Amy, którą wszyscy mają za dziwoląga, chce odzyskać swoją własność. Ma jednak pewien plan, w którym to właśnie Barry może jej pomóc.

Książki na Walentynki dla niej – Podróż Cilki

Tytułowa bohaterka ma zaledwie szesnaście lat, kiedy trafia do Auschwitz. Tam szybko się uczy, że uroda daje siłę, a ta oznacza Podróż Cilki - sprawdź w TaniaKsiazka.plprzetrwanie. Kiedy po trzech latach Armia Czerwona wyzwala obóz, dziewczyna nie odzyskuje wolności: zostaje oskarżona przez komunistyczne władze o kolaborację i skazana na piętnaście lat łagru w Workucie.

Tym samym zaczyna się kolejna długa i bolesna podróż Cilki. Na Syberii staje przed wyzwaniami zarówno nowymi, jak i boleśnie znanymi, w tym niechcianą uwagą strażników. Młoda kobieta, która podczas Zagłady straciła całą rodzinę, musi się zmierzyć nie tylko z trudnymi warunkami życia na nieludzkiej ziemi i pracą ponad siły. Ponieważ zmaga się także z ciążącym nad nią poczuciem winy. W sowieckim łagrze spotyka ludzi dobrych i okrutnych, mądrych i zaślepionych, codziennie zmaga się ze śmiercią i terrorem. Ale odkrywa w sobie siłę, o którą się nigdy nie podejrzewała. A w związku z tym widzi, że ​​pomimo wszystkiego, co jej się przydarzyło, w jej sercu jest miejsce na miłość. Miłość, która da jej siłę, by myśleć o przyszłości.

Ich siła - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niej – Ich siła

Greer Kadetsky jest nieśmiałą studentką pierwszego roku, nałogową czytelniczką, idealistką oburzoną niesprawiedliwością świata. Pewnego dnia wraz z przyjaciółką Zee idzie na feministyczny protest. Tam poznaje Faith Frank – charyzmatyczną wieloletnią liderkę ruchu kobiecego, obecnie po sześćdziesiątce, która nadal inspiruje setki młodych dziewczyn, by odważyły się zmieniać świat. Kiedy dziewczyna po raz pierwszy słyszy przemówienie swojej przyszłej mentorki, czuje, że wreszcie znalazła coś, co może nadać sens jej życiu. Wszystko teraz zmieni się nie do poznania.

Książki na Walentynki dla niej – Słodki kłamca

Świat Stelli nagle runął w gruzach. A wszystko po tym, jak znalazła ukochanego między nogami innej kobiety. W związku z tym obecnie Książki na Walentynki dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.plpróbuje uporządkować swoje życie na nowo. A pomaga jej w tym serdeczna przyjaciółka Victoria. Poza tym bohaterka postanawia, że czas najwyższy zrobić sobie przerwę od facetów. Jednak przewrotny los ma wobec niej zupełnie inne plany. I stawia na jej drodze w utrzymaniu postanowienia przeszkodę i to podwójną.

Robert to seksowny właściciel sieci kawiarni, która słynie z najlepszej szarlotki w mieście. Natomiast Adam, jej nowy sąsiad, to niezwykle pomocny i kuszący przystojniak. Jednak przecież każdy z nich może okazać się kolejnym kłamcą. Stella z natury jest romantyczką i ma sporo obaw, jednak pożądanie, które się w niej budzi, jest znacznie silniejsze od zdrowego rozsądku. Szukanie miłości w świecie pełnym niedomówień jest trudnym wyzwaniem. I zaskakująco podniecającym.

Więcej inspirujących pomysłów na walentynkowy prezent znajdziecie tutaj.