Promocje

Książki z rabatem do 35% – 11 000 tytułów!

KSIĄŻKI Z RABATEM

Księgarnia TaniaKsiazka.pl z okazji swoich >>>>11. urodzin przechodzi samą siebie, przysięgam. 🙂 Właśnie rozpoczęli kolejną akcję promocyjną, w której można kupić książki z rabatem do 35% od ceny rynkowej. Przecena objęła grupę 11 tys. produktów! Jestem pewna, że znajdziecie wśród nich tytuły, na które być może polowaliście od dawna, a także takie, które z powodzeniem uzupełnią Waszą letnią biblioteczkę z książkami.

Promocja trwa aż 9 dni, od 1 do 9 maja. To dobra wiadomość, tym bardziej, że przed nami dużo wolnego czasu i okazji, żeby wybrać swoje ulubione książki.

Książki z rabatem do 35% na długiej liście

Wystarczy zerknąć na listę przecenionych tytułów, żeby zorientować się, że w tak korzystnej cenie można kupić największe nowości, zapowiedzi i bestsellery ostatnich tygodni. Warto wymienić wśród nich na przykład: Marię Skłodowską-Curie Magdaleny Niedźwiedzkiej,  Był sobie pies Bruce W. Camerona czy Sztukę kochania Michaliny Wisłockiej.

Bestsellery, najświeższe zapowiedzi i nowości

Wśród książek przecenionych do 35%, znajdziecie tytuły ze wszystkich gatunków literackich: fantasy, kryminały, romanse, biografie, literaturę obyczajową, piękną, historyczną i, oczywiście, całą serię tytułów non-fiction. Z tej ostatniej kategorii zwróćcie uwagę na: Food Pharmacy Liny Nertby i Aurelli Mii Clase, bestsellerowy tytuł dwóch pań, które na własnej skórze przetestowały dietę przeciwzapalną i opisały swoje doświadczenia. Udowodniły tym samym, że jedzenie może szkodzić nie tylko szkodzić, ale i leczyć.

Joanna Chyłka, Harry Hole i inne gwiazdy

pies

               Książkę znajdziecie tutaj

Był sobie pies Camerona W. Bruce’a to książka, której zapewne nie trzeba przedstawiać. Została uznana za jeden z najważniejszych tytułów tego roku. Powstała już ekranizacja książki, która, podobnie jak dzieło Bruce’a W. Camerona, stała się międzynarodowym hitem kinowym. Z wielu kryminałów na szczególną uwagę z pewnością zasługuje seria Remigiusza Mroza z Joanną Chyłką oraz najnowszy, 11 tom, z cyklu z Harrym Holem, autorstwa Jo Nesbo, zatytułowany Pragnienie.

Gorące romanse i erotyki

Fanki romansów także znajdą coś dla siebie. Wśród 11 tysięcy przecenionych książek są zarówno romanse współczesne, jak i erotyki czy literatura New Adult. Można tu wymienić Pięknego, ostatni tom bestselerowej serii Christiny Lauren, czy najnowszą książkę Laurelin Paige, autorki Uwikłanych, zatytułowaną Pierwszy dotyk.

Przeglądajcie, wybierajcie, znajdźcie swoje kolejne, ulubione książki. Taka okazja może szybko się nie powtórzyć!

Całą listę książek, które biorą udział w promocji znajdziecie TUTAJ.

Książki z rabatem