Książki z serii Pieśń Lodu i Ognia!

Książki z serii Pieśń Lodu i Ognia cieszą się od dłuższego czasu sporym zainteresowaniem wśród czytelników. Chociaż pierwsza część tego fantastycznego cyklu pt. Gra o tron debiutowała w 1996 roku, dopiero od kilku lat jest naprawdę popularna. Nie ma wątpliwości, że rozgłosu historiom stworzonym przez George’a R. R. Martina, nadał serial HBO. Serial, który powstał oczywiście na kanwie książek pisarza. Już 15 kwietnia 2019 roku widzowie będą mieli okazję zobaczyć ostatni, ósmy sezon obrazu. W związku z tym z przyjemnością prezentujemy Wam dziś powieści ze świata Westeros, które zainteresują nie tylko prawdziwych fanów książkowej serii. Prezentowane zestawienie przypadnie do gustu także tym, którzy do tej pory interesowali się jedynie serialem. Ponieważ znajdziecie tu nie tylko powieści z serii Pieśni Lodu i Ognia, ale także inne pozycje Martina, zdradzające tajemnice Westeros i zamieszkujących ten kraj rodów. Zainteresowani? Koniecznie to sprawdźcie!

Gra o tron - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki z serii Pieśni Lodu i Ognia Gra o tron, pierwsza część serii Pieśń Lodu i Ognia

Historia rozpoczyna się w Zachodnich Krainach. Powoli nadchodzi zima, zbuntowani władcy pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, który zasiadał na Żelaznym Tronie. Udało mu się zbiec, chociaż nie na długo, ponieważ śmierć dopadła go z rąk gwardzisty. Niestety, pozostawił po sobie potomstwo, które nie jest wcale bardziej łaskawe od ojca. Początkowo tron zdobywa Robert, najlepszy z buntowników. Lata pokoju nie trwają jednak długo i ponownie zaczyna się walka o to, kto na nim zasiądzie. Poza tym duże znaczenie w powieści odgrywa Nocna Straż, która pilnuje Muru. Ogromnej budowli, oddzielającej Siedem Królestw od krain leżących na północy.

Książki z serii Pieśń Lodu i OgniaOgień i krew, tom I i tom II

Wydarzenia zawarte w tych tomach, mają miejsce 300 lat przed tym, co dzieje się w Grze o tron.Ogien i krew - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Targaryenowie byli jedyną rodziną smoczych lordów, która przeżyła zagładę Valyrii i zamieszkała na Smoczej Skale. Panowali nad nią przez dwa stulecia, zanim postanowili podbić całe Westeros. Tym samym poznacie tutaj dzieje kolejnych pokoleń Targaryenów, walczących o utrzymanie żelaznego tronu. Poza tym jest tu również historia wojny domowej, która prawie zniszczyła ich całą dynastię. To jednak nie koniec niespodzianek! Co zdarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego odwiedzanie Valyrii po Zagładzie było niebezpieczne? Jak funkcjonowało życie w Westeros, kiedy nad niebem panowały smoki? To tylko początek z wielu pytań, na które odpowiedzi przyniosą wam te pozycje.

Książki z serii Pieśń Lodu i OgniaGra o tron, wersja ilustrowana

gra o tron ilustrowana - sprawdź na TaniaKsiazka.plGeorge R.R. Martin, jako bardzo specyficzny człowiek, nie po raz pierwszy łamie nieoficjalnie przyjęte normy. Mieliśmy już do czynienia z zabijaniem głównych bohaterów czy też opisywaniem wielu bardzo brutalnych scen w jednej książce. Teraz przyszła pora na ilustrowaną wersję Gry o tron. Książka jest ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich jego fanów, ponieważ kiedy wspominał, że pracuje nad nową książką, czytelnicy spodziewali się raczej nowego tomu z cyklu Pieśni Lodu i Ognia.

Tym samym prezentowana powieść posiada niezmienioną fabułę, która została po prostu wzbogacona o wprowadzenie autorstwa Johna Hodgman’a. To znany amerykański satyryk i aktor. Poza tym czytelnicy znajdą tu 73 niesamowite czarno-białe ilustracje. Książka została wydana z okazji 20-lecia pojawienia się na rynku czytelniczym pierwszego tomu Gry o tron.

Książki z serii Pieśń Lodu i Ognia pakiet, zawierający wszystkie tomy serii

Wiadomo, że w pakiecie taniej! Rynkowa wartość produktów zawartych w prezentowanym pakiecie to 392 zł. Jeśli Gra o tron 8 książek - kup na TaniaKsiazka.plzdecydujecie się na zakup prezentowanego dziś zestawu, zaoszczędzicie aż 137,20 zł. Tym samym nikt już chyba nie ma wątpliwości, że taki krok bardzo się opłaca!

W skład kompletu wchodzi aż osiem książek, które składają się na całą serię, obecnie dostępną na rynku. W związku z tym znajdziecie tutaj takie tytuły: Gra o tron, Starcie królów, Nawałnica mieczy. Stal i śnieg, Nawałnica mieczy. Krew i złoto, Uczta wron. Cienie śmierci, Uczta wron. Sieć spisków, Taniec ze Smokami. Część 1, Taniec ze Smokami. Część 2.

Poza tym wszystkie książki z serii Pieśń Lodu i Ognia w niesamowitej promocji znajdziecie teraz na TaniaKsiazka.pl, właśnie tutaj.

Książki z serii Pieśń Lodu i Ognia - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!