Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Nowy rok zaczniemy z książkowym przytupem. Wydawcy przygotowali dla nas, książkoholików mnóstwo ciekawych nowości. Toteż, jeżeli zastanawialiście się nad tym, jakie książki warto złapać z styczniu, oto one.

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019

O psie, który wrócił do domu W. Bruce Cameron (Premiera: 30.01.2019)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plTo nowa, zekranizowana książka autora bestsellera Był sobie pies. Autor ponownie robi to, co jego Czytelnicy cenią najbardziej – oddaje głos sympatycznemu psiemu bohaterowi. Zatem czeka nas piękna, zabawna i wzruszająca opowieść pisana z punktu widzenia czworonoga.

Młoda suczka, Bella, zostanie zabrana od jej człowieka i wyruszy w pełną przygód podróż, żeby go odnaleźć.

Więcej o książce dowiecie się tutaj.

 

Rodzanice Katarzyna Puzyńska (Premiera: 29.01.2018)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plTo będzie już 10. tom o cyklu o policjantach z Lipowa! Puzyńska ponownie wciągnie swoich Czytelników w zagadkową sprawę kryminalną. Czeka nas zbrodnia, podejrzenia i próby rozwiązania zagadki, a to wszystko w przerażającej atmosferze, jaka towarzyszy zjawisku krwawego księżyca.

Jestem pewna, że ta książka ucieszy wszystkich fanów pisarki!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czego możesz się spodziewać po tej części serii, odsyłam Cię w to miejsce.

 

Ogień i krew, część 2 George R.R. Martin (Premiera: 28.01)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plTo drugi tom kronik arcymaestra. Akcja opowiadanej historii ma miejsce około 300 lat przed wydarzeniami z Pieśni Lodu i Ognia i dotyczy czasów, w których na Żelaznym Tronie zasiadali smoczy królowie – ród Targaryenów.

Dwie części książki Ogień i krew to obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów serialu Gra o Tron i serii powieści Pieśń Lodu i Ognia.

Jeżeli zainteresowała Cię ta książka, to zajrzyj tutaj.

 

Gdzie jest Prezydent Bill Clinton James Patterson (Premiera 28.01.2018)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plBill Clinton, były prezydent USA zdradził bestsellerowemu twórcy kryminałów tajniki pracy Białego Domu. Właśnie w ten sposób powstała ta książka, która w Stanach okazała się bestsellerem.

Już zaraz może rozpocząć się najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii świata. Ta opowieść trzyma w napięciu do samego końca.

Chcesz dowiedzieć się więcej o fabule? Zajrzyj w to miejsce.

 

Sprawa dla koronera John Bateson (Premiera: 30.01)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plTo książka dla wszystkich fanów medycznej literatury non-fiction. Tym razem będziemy mieli szansę poznać tajniki pracy koronerów sądowych. Przecież każda śmierć ma swoją historię.

To opis najciekawszych przypadków w karierze koronera z Kalifornii, Kena Holmesa.

Więcej na temat tego tytułu znajdziesz tutaj.

 

Żyj przytulnie Melissa Alvarez (Premiera: 16.01)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plŻyj przytulnie, czyli poznaj magię codziennych przyjemności, bo przytulność to stan, w który można się wprowadzić, co więcej – jest na wyciągnięcie ręki. Zatem wystarczy tylko po nią umiejętnie sięgnąć.

Autorka uczy swojego Czytelnika, że przytulność można wprowadzić w każdą sferę życia i pokazuje, w jaki sposób można to zrobić.

Tę książkę znajdziesz tutaj.

 

Otto (cykl Stalowe Szczury, tom 4.) Michał Gołkowski (Premiera: 25.01)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plTa książka z pewnością ucieszy fanów Michała Gołkowskiego, zwłaszcza jego cyklu Stalowe Szczury, w którym pisarz przepuszcza historię przez swój filtr fantasy. Tym razem przenosi Czytelników w wojenną zawieruchę lata w 1918 roku.

Znajdziecie tu wszystko: przyjaźń, śmiech i krew.

Więcej o tej książce dowiesz się tutaj.

 

Klub samobójców Rachel Heng (Premiera: 18.01)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plCzy wyobrażacie sobie świat, w którym śmierć jest luksusem? Taką właśnie wizję snuje Heng w swojej książce. Technologia i medycyna są tak zaawansowane, że nieśmiertelność stała się normą.

Gdy Lea po raz pierwszy od lat ma do czynienia ze śmiercią zaczyna podążać śladem swojego ojca. Trop prowadzi ją do Klubu Samobójców – grupy aktywistów, którzy sprzeciwiają się zastanemu porządkowi.

Więcej o tej powieści science-fiction znajdziesz w tym miejscu.

 

Setna królowa Emily R King (Premiera: 30.01)

Książkowe zapowiedzi styczeń 2019. Sprawdź w TaniaKsiazka.plTo pierwsza część serii, która przeniesie Czytelników w egzotyczny świat przepychu i intryg. Czy jedna kobieta położy kres światu, którym bezwzględnie rządzą mężczyźni?

Kalinda, chorowita dziewczyna wychowana przez kapłanki zostaje wybrana, żeby zostać setną żoną monarchy. Przed nią niebezpieczny turniej tronowy, podczas którego może zostać wyzwana do walki na śmierć i życie przez poprzednie żony radży, a każda z nich zrobi wszystko, żeby wygrać i zdobyć władzę.

Więcej o tym bestsellerze Young Fiction znajdziecie tutaj.

 

Na razie to już wszystkie książki, które dla Was wybrałam. Oczywiście na bieżąco będziemy też pisać o innych ciekawych nowościach i zapowiedziach. Więcej książek, które ukażą się w najbliższym czasie, znajdziecie tu.