Miłość leczy rany - nowa książka Bondy jesienią!

Katarzyna Bonda na swoim profilu na Facebooku poinformowała fanów, że już 30 października na półkach księgarń pojawi się jej najnowsza książka – Miłość leczy rany. Tą opartą na faktach powieścią autorka rozpocznie nową serię.

Pisarka na swoim fanpage’u napisała:

Miłość leczy rany - nowa książka Bondy jesienią!Ponieważ do mediów wypłynęła informacja o mojej nowej książce, pozwolę sobie napisać o niej i u siebie:)
Tom pierwszy nowej serii nosi tytuł: „Miłość leczy rany” Będzie to powieść oparta na faktach, tak jak zapowiadałam wcześniej.

Materiały do niej gromadziłam przez blisko 19 lat. Już 10 lat temu zabrałam się do zapisu, ale wtedy los nie sprzyjał powstaniu tej książki. Wiele osób nie chciało dopuścić, by się ukazała, dlatego zawiesiłam prace i zajęłam się serią o Saszy. O detalach tej decyzji i przyczynach będę mówiła podczas spotkań autorskich, kiedy książka ukaże się drukiem. Premiera 30 października.

Miłość leczy rany – nowa książka Bondy

Jesteście ciekawi jaką historię poznamy w powieści Miłość leczy rany?

Jej akcja zawiązuje się w 1994 roku w Kazachstanie. Młody wojownik, Kerej, sprzeciwia się lokalnemu gangowi. Robi to po to, żeby obronić najbliższych. Walczy też o honor. Młodemu mężczyźnie udaje się zabić oprawców. Jednak jako morderca musi uciekać z kraju. Nie ma wyboru. Zostawia rodzinę i zmienia tożsamość.

Trzy lata później, w Polsce już jako Igor poznaje Tośkę. Udaje im się ułożyć życie, chociaż tajemnicza przeszłość  kładzie się cieniem na ich szczęściu. Gdy tajemnica wyjdzie na jaw, tylko miłość będzie mogła ochronić Igora przed śmiercią.

Autorka zaserwuje swoim czytelnikom wielowątkową powieść, której fabuła będzie kręcić się wokół tematu miłości i zbrodni. To tajemnicza historia pełna nadziei.

Warto wspomnieć o tym, że Katarzyna Bonda zaczęła pracować nad tą książką jeszcze zanim powstała pierwsza część serii o Saszy Załuskiej. Jednak w związku z tym, że to historia oparta na faktach i bohaterowie mają swoje rzeczywiste pierwowzory, grożono pisarce i jej rodzinie. Jednak po latach Bondzie udało się wrócić do tematu. Teraz niezwykłą historię miłości Polski i uciekiniera z Kazachstanu będą mogli także poznać czytelnicy.

Miłość leczy rany, nowa książka Bondy, nie pojawiła się jeszcze w księgarniach. Z pewnością zapowiedź pojawi się już niebawem, a wtedy pod tym artykułem zamieszczę link, pod którym będziecie mogli ją znaleźć. 😉

Co jeszcze autorka napisała o swojej najnowszej powieści? Proszę: