Minecraft. Mistrz budownictwa. Dookoła świata to nie lada gratka dla wszystkich miłośników tej popularnej gry. Książka na polskim rynku pojawi się 4 lipca bieżącego roku i z pewnością zadowoli nie tylko dzieci. Jak się okazuje, ta popularna gra zapewnia wiele rozrywki również starszym graczom. Minecraft cieszy się zainteresowaniem wśród odbiorców na całym świecie. Bez wątpienia jest to zasługa otwartego świata i możliwości budowania oraz niszczenia obiektów położonych w losowo generowanym świecie gry. Twórcą tego popularnego projektu jest Markus Persson, a rozwija go studio Mojang AB. Jeśli zatem w kręgu Waszych zainteresowań lub zainteresowań Waszych dzieci, znajduje się właśnie ta gra, to książka pt. Minecraft. Mistrz budownictwa. Dookoła świata jest dla Was obowiązkową pozycją!

Minecraft. Mistrz budownictwa. Dookoła świata – coś dla zafascynowanych światem Minecrafta

Prezentowana dziś pozycja to przede wszystkim rodzaj poradnika, który powinien znaleźć się na półce wszystkich maniaków gry. To także świetna propozycja dla rodziców, którzy chcieliby poznać bliżej świat Minecrafta, w którym ich dzieci uwielbiają spędzać wolny czas. Dzięki tej pozycji nauczycie się nie tylko budować określone budowle. W tym podręczniku znajdziecie także stopnie trudności i zaawansowania w grze, które określą Wasz poziom umiejętności.

Książka Minecraft. Mistrz budownictwa. Dookoła świata została tak skonstruowana, że nawet młodsi Czytelnicy wiele z niej wyniosą. Podręcznik jest napisany w bardzo przystępny sposób, a wszelkie wskazówki i porady są jasne i klarowne. Ponadto odbiorcy mogą liczyć na mnóstwo kolorowych ilustracji.

Prezentowana dziś pozycja idealnie sprawdzi się w roli prezentu, czy podarunku wręczonego bez okazji. Jeśli zatem do tej pory zastanawialiście się, co tak fascynuje wasze dzieci w tej popularnej grze, macie teraz okazję się o tym przekonać. A jeśli sami jesteście miłośnikami Minecrafta, sprawdźcie, co takiego jeszcze można wyczarować w tym wirtualnym świecie!

Przypominamy, że książka pt. Minecraft. Mistrz budownictwa. Dookoła świata na polskim rynku będzie dostępna od 4 lipca bieżącego roku. Poradnik znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!