Nadia Elisabeth Noreback - nowy thriller psychologiczny Nadia Elisabeth Noreback

Macie duży niedobór napięcia, które może uzupełnić jedynie porządna powieść? Sięgnijcie po fascynujący thriller psychologiczny Nadia Elisabeth Noreback. Zanurzcie się w opowieści o obsesji, podwójnej lojalności i przekraczaniu ostatecznej granicy. Jeśli czytaliście poprzednią książkę tej autorki pt. Powiedz, że jesteś moja, z pewnością nie muszę Was długo namawiać do lektury. Przybliżę jednak jej fabułę, by narobić Wam większego apetytu.

Nadia Elisabeth Noreback na TaniaKsiazka.pl >>

Nadia Elisabeth Noreback – dożywocie za niewinność?

Thriller Nadia Elisabeth Noreback opowiada historię Lindy Andersson – kobiety, której w zasadzie niczego w życiu nie brakowało do szczęścia. Jej mama jest bardzo popularną i lubianą piosenkarką. Linda jako dziecko często towarzyszyła jej na scenie, przez co cały kraj znał ją jako Słoneczną Dziewczynkę. Gdy dorosła, wzięła ślub z innym znanym artystą, Simonem. Wydawało się, że jej życie to bajka. Kiedy jednak jej matka zachorowała na śmiertelną chorobę, która wymagała od Lindy pełnego zaangażowania, okazało się, że Simon ją zdradza

Teraz Linda odsiaduje wyrok dożywocia w najniebezpieczniejszym szwedzkim więzieniu dla kobiet. Za co? Za brutalne zabójstwo męża. Kobieta twierdzi, że jest niewinna, jednak nikt jej nie wierzy, nawet jej własna siostra. Przeżywa trudne chwile i jest bliska załamania. Musi jednak wziąć się w garść, by przetrwać. W tym celu stara się przestać zadawać sobie pytania na temat tego, co naprawdę wydarzyło się w dniu śmierci Simona. Żeby przeżyć, musi zacząć wierzyć w to, że to ona pozbawiła go życia.

Czy to na pewno Linda?

W pewnym momencie dzieje się coś takiego, co budzi w niej masę wątpliwości i każe zakwestionować wszystko, co wie na temat tamtej nocy. Nocy, w której całe jej życie się rozsypało. Kiedy to obudziła się cała umazana krwią swojego męża i gdy funkcjonariusze policji kazali jej opuścić dom z rękami uniesionymi nad głową. Jak to się stało, że z niewinnej Słonecznej Dziewczynki stała się dla innych bezwzględnym Potworem? 

Książkę Nadia Elisabeth Noreback złapiecie pod tym linkiem.

Czytaj także: