Niebiańskie pastwiskaNiebiańskie pastwiska to jedna z bardziej znanych powieści, stworzonych przez Pawła Majkę. Jeśli jesteście miłośnikami science fiction i jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z ową książką, nic straconego. Tak się składa, że na kanale Posłuchajcie ukazała się właśnie kolejna recenzja i dotyczy ona owej publikacji.

Niebiańskie pastwiska okiem Pawła

Dlaczego warto sięgnąć po książkę, której autorem jest sławny, polski twórca science fiction?  Filmowa recenzja doskonale odpowie wam na to pytanie. Co więcej, dowiecie się, jakie są mocne i słabe strony (i czy w ogóle istnieją) owej historii. Co zaskoczyło Pawła i co sprawiło, że zaczął pochłaniać książkę z zapartym tchem? Jeśli wciąż macie wątpliwości, czy aby na pewno jest to historia właśnie dla was, nie wahajcie się ani chwili dłużej. Wystarczy odtworzyć filmik i przekonać się, co do powiedzenia na jej temat ma człowiek, który przeczytał w życiu już niejedną książkę i zna się na temacie. Obiektywne i rzeczowe sprawozdanie sprawi, że każdy odbiorca bez trudu określi, czy Niebiańskie pastwiska to właśnie książka dla niego.

Przypominamy też, że taki rodzaj recenzji nie pochłania waszego cennego czasu. W trakcie, gdy zajęci jesteście swoimi sprawami, w tle możecie odsłuchać głosu Pawła. Warto jednak tutaj zaznaczyć, że obraz dostarcza również sporo zabawy i uśmiechu. Ponieważ recenzje zamieszczane na Posłuchajcie to nie tylko opis, to także dobry montaż, który nadaje całości interesującego charakteru. Koniecznie to sprawdźcie! Recenzję zamieszczamy poniżej:

Tymczasem wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z powieścią Pawła Majki. Niebiańskie pastwiska.