Nowa książka od Brandona Mulla to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów pisarza. Powieść nosi tytuł Smocza Straż. Baśniobór i jest kontynuacją bestsellerowego Baśnioboru. Autor w błyskawicznym tempie podbił serca młodszych Czytelników na całym świecie, a jego książki szturmem zdobyły status bestsellerów. Przez długi czas figurowały także na szczycie bestsellerowej listy New York Timesa. Najnowszą publikacją Mull udowadnia, że jego sukces to nie kwestia przypadku. Książki, które tworzy, naprawdę wciągają i proponują odbiorcy niezwykle magiczny świat. Jeśli zatem poszukujecie dobrej literatury fantasy dla nieco młodszych odbiorców, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i rozrywki.

Nowa książka od Brandona Mulla – Smocza Straż. Baśniobór

Po walce z demonami, w której zostały one pokonane, nastaje pokój. Jak się jednak okazuje, jest on jedynie pozorny. Król smoków ma już powoli dość zamknięcia w azylu. Zaczyna więc podburzać swoich poddanych do walki. Jego aspiracje są ogromne – chce przejąć władzę nad światem. I nie cofnie się przed niczym, by ten cel osiągnąć. Jednak, aby jego plany się ziściły, czeka go długa droga. Najpierw musi zdobyć władzę we własnym więzieniu. To jednak nie będzie należało do najłatwiejszych zadań, bo przeszkadzać mu w tym będą konsekwentnie Kendra i Seth. Czy jednak poradzą oni sobie z takimi bestiami? Czy smokom uda się przejąć władzę nad światem?

Chociaż powieść kierowana jest raczej do dzieci i młodzieży, również dorośli Czytelnicy znajdą w tej książce coś dla siebie. Magiczny świat wykreowany przez autora działa na odbiorców w każdym wieku. Jeśli zatem oczekujecie spotkania z baśniowymi postaciami i dynamiczną akcją, trafiliście idealnie. W tej powieści znajdziecie wszystko, co powinna zawierać naprawdę dobra książka. Lekki i przyjemny styl Brandona Mulla sprawia, że powieść czyta się niewiarygodnie szybko. A klasyczna walka dobra ze złem ukryta jest pod niezwykle barwnym płaszczem przygód głównych bohaterów. To wszystko sprawia, że przy tej historii nie można się nudzić.

Nowa książka od Brandona Mulla pt. Smocza Straż. Baśniobór znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!