Nowa książka od Katarzyny Michalak pt. Promyk słońca pojawi się w sprzedaży już 28 lutego 2018 roku. To nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Michalak znana jest Czytelniczkom już od wielu lat. Jej powieści zawsze spotykają się z entuzjazmem i ciepłym odbiorem. Nie ma się co dziwić. Autorka tworzy historie, które wlewają w serca odbiorców mnóstwo otuchy i nadziei. Jeśli zatem jesteście wielbicielkami literatury kobiecej oraz obyczajowej i poszukujecie ciekawej nowości, koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała Katarzyna Michalak. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowa książka od Katarzyny Michalak – powrót do znanych bohaterów

Na początku warto tutaj wspomnieć, że Czytelniczki będą miały okazję poznać dalsze losy bohaterów z bestsellerowej Gwiazdki z nieba. Książka, która skradła serca tysięcy odbiorców w całej Polsce, doczekała się kontynuacji.

Nataniel odnalazł swoją spokojną przystań wśród mazurskich lasów, w niewielkiej wiosce. Jednak nie tylko dla niego Senna stała się oazą. To tutaj nowy dom odnalazła mała Emilka oraz inni, życiowi rozbitkowie. Czy to możliwe, że ta niepozorna wieś stanie się miejscem, gdzie spełniają się marzenia?

Główny bohater ani na chwilę nie może przestać myśleć o dziewczynie, którą uratował w wigilijną noc. Marta ponad wszystko pragnie odbudować relacje z córką, a Mateusz kocha kobietę, która nie jest mu przeznaczona. Wszyscy spalają się w morderczej pogoni za tym, czego pragną ich serca. Są tym tak zaślepieni, że nie dostrzegają, że marzenia często spełniają się nie w porę. I nie tak, jak sobie tego życzymy. Bo szczęście to droga do celu, a nie cel sam w sobie.

Przypominamy, że nowa książka od Katarzyny Michalak pt. Promyk słońca w sprzedaży pojawi się 28 lutego bieżącego roku. Tę niezwykłą powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. I oczywiście wszystkim tym, którzy zdążyli już poznać część bohaterów w książce pt. Gwiazdka z nieba. Gwarantujemy, że ta historia wywoła uśmiech na Waszych twarzach i przywróci wiarę w dobro.