Nowa powieść Marka Krajewskiego

Marek Krajewski, jeden z czołowych polskich twórców kryminału, powraca we wrześniu ze swoją najnowszą książką. „Arena szczurów” jest siódmą i zarazem ostatnią częścią cyklu o Edwardzie Popielskim. Nowa powieść Marka Krajewskiego Arena szczurów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Akcja Areny szczurów toczy się w 1948 roku w Darłowie, do którego były komisarz Popielski ucieka z Wrocławia. W nadmorskiej miejscowości ukrywa się pod przybranym nazwiskiem i pracuje jako nauczyciel w jednym z tamtejszych liceów. Jednak, gdy w rządzonym przez komunistyczne władze mieście zaczynają ginąć kobiety, Popielski musi rozpocząć tajne śledztwo, by znaleźć okrutnego gwałciciela i mordercę. Czy można dla ocalenia własnego życia zabić niewinnych ludzi? Czy Popielski okaże się zbrodniarzem? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 23 września, czyli w dniu premiery Areny szczurów.

Wydawcy zapewniają, że najnowszy kryminał Krajewskiego będzie najmroczniejszą książką autora. Do tej pory Edward Popielski był bohaterem sześciu innych tomów, wydawanych od 2009 roku: Głowy Minotaura, Erynii, Liczb Charona, Rzek Hadesu, W otchłani mroku oraz Władcy liczb.

Marek Krajewski jest jednym z najlepszych polskich twórców kryminału, laureatem Paszportu Polityki oraz Nagrody Wielkiego Kalibru. Jego książki zostały przełożone na 20 języków. W tym roku, wspólnie z patologiem sądowym Jerzym Kaweckim wydał książkę Umarli mają głos, stanowiącą opis 12 krwawych zbrodni, które zostały dokonane we współczesnej Polsce.

Kup książkę Arena Szczurów w Księgarni Taniaksiazka.pl >>