Nowa książka od Żulczyka to jedna z tych lepszych wiadomości, jaką mogli otrzymać fani pisarza w te deszczowe, jesienne dni. Chwilowo jednak należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na powieść przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jednak sama myśl o tym, że autor planuje publikację, napawa olbrzymim optymizmem i radością. Informacją z fanami o planach na przyszły rok Jakub Żulczyk podzielił się z czytelnikami za sprawą swoich mediów społecznościowych. Co takiego zdradził na temat najnowszego projektu?

Nowa książka od Żulczyka

Fot. Weronika Ławniczak, źródło: facebook.com/jakub.zulczyk

Nowa książka od Żulczyka w przyszłym roku

Przede wszystkim jedną z istotniejszych informacji jest data premiery. Tutaj pisarz zdradził jedynie, że powieść pojawi się w pierwszej połowie 2021 roku. Jej tytuł brzmi Informacja zwrotna i jak sam zaznacza Żulczyk, fani mogą spodziewać się „(anty)kryminału”. Publikacją zajmie się Wydawnictwo Świat Książki. O czym opowiadać ma historia? Na razie pisarz zdradził jedynie, że będzie to opowieść o alkoholizmie i stracie. Czytelnicy mogą też spodziewać się motywu zemsty i pamięci, a także śledztwa w tajemniczej sprawie. Na tę chwilę to wszystkie detale, jakimi podzielił się polski twórca. Wieść jednak szybko rozeszła się po sieci, a czytelnicy już nie mogą doczekać się więcej szczegółów. Sam pisarz pozostaje w kontakcie z fanami, można więc przewidzieć, że jeśli tylko będzie mógł zdradzić więcej na temat nowej książki, zrobi to również za sprawą mediów społecznościowych.

W związku z tym na razie nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe informacje. Jedno jest pewne – czytelnicy mogą spodziewać się kolejnej wciągającej i oryginalnej opowieści.

Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, to idealny moment, by nadrobić zaległości. Jakub Żulczyk to ceniony pisarz młodego pokolenia, którego książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników i uznaniem wśród krytyków. To właśnie on stworzył m.in. takie bestsellery jak Ślepnąc od świateł (książka doczekała się głośnej adaptacji w postaci serialu), Zrób mi jakąś krzywdę czy Zmorojewo.