Nowa powieść ze świata Star Wars to nie lada gratka dla wszystkich miłośników popularnej filmowej serii science fiction. Ponieważ postaci z Gwiezdnych wojen czy ich kwestie na dobre wsiąknęły w światową popkulturę, trudno się dziwić, że co rusz temat jest odświeżany. Tym samym fani serii mają mnóstwo powodów do radości. Tym razem zadowoleni mogą być także wielbiciele książek. Najnowszy projekt nosić będzie tytuł Ostatni strzał, a jej autorem jest Daniel José Older, bestsellerowy twórca New York Timesa. Na polskim rynku książka pojawi się już 16 stycznia 2019 roku. Jesteście ciekawi, o czym będzie opowiadać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa powieść ze świata Star Wars – doskonałe uzupełnienie filmu Han Solo: Gwiezdne wojnyhistorie

W prezentowanej dziś książce czytelnicy znajdą wydarzenia, które poprzedzają historię opowiedzianą w filmie. Ponadto jest tu również wyjaśnienie tego, co działo się potem. Opisane są tu trzy okresy w życiu bohaterów. Kiedy właścicielem Sokoła Millenium był Lando Calrissian i gdy statek trafił w ręce Hana Solo oraz niedługo po bitwie o Endor.

Dawno temu tajemniczy przekaźnik o nieznanej sile był jednym z najniebezpieczniejszych sekretów galaktyki. W związku z tym wielu próbowało go zdobyć. W tym także Lando Calrissian ze swoim droidem L3-37 i Han Solo z Chewbacką. Jednak sprawa nie była prosta. Ponieważ twórca urządzenia, złowieszczy Fyzen Gor, skutecznie strzegł swojej tajemnicy. Minęło już sporo lat i Han zdążył już zapomnieć o szalonym wynalazcy. Teraz próbuje odnaleźć się w roli męża i ojca. Jego kolega, Lando, również myśli o ustatkowaniu się. Jednak Fyzen Gor nadal chce wykorzystać groźne urządzenie, by na zawsze odmienić galaktykę. Tym samym Han i Lando muszą go powstrzymać.

Nowa powieść ze świata Star Wars pt. Ostatni strzał znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom nie tylko filmowej serii. To także świetna propozycja dla każdego, kto uwielbia opowieści science fiction. Koniecznie to sprawdźcie!