Nowa seria od Camilli Lackberg to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości autorki. Powody do zadowolenia mają także wielbiciele tajemniczych i wciągających kryminałów skandynawskich. Autorka bowiem jest niekwestionowaną mistrzynią szwedzkiego kryminału. Tym samym jej książki rozchodzą się niczym świeże bułeczki i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów na całym świecie. Fani twórczości Lackberg nie mogą narzekać na częstotliwość pojawiania się nowych publikacji. W związku z tym już niedługo czytelnicy w Polsce będą mieli okazję zapoznać się z zupełnie nową serią! Książka pt. Złota klatka, która otwiera nowy cykl, w sprzedaży pojawi się już 12 kwietnia 2019 roku. Powieść ta przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom kryminałów, ale także miłośnikom thrillerów psychologicznych. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać!

Nowa seria od Camilli Lackberg – thriller, który trzyma w napięciu aż do ostatniej strony

Główna bohaterka, piękna i inteligentna Faye ma wszystko. Wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak, jak to często bywa, pozory mylą. Ponieważ jej idealne życie to desperackie próby zadowolenia Jacka. Bohaterki wciąż nie opuszczają mroczne wspomnienia z Fjällbacki. A przez to coraz częściej czuje się, jakby utknęła w złotej klatce. Kobiecie trudno pozbyć się wrażenia, że poświęciła całe swoje życie mężczyźnie, który teraz coraz bardziej się od niej oddala.

Pewnego dnia Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią. Policja w domu małżeństwa odkrywa kałużę krwi. Tym samym podejrzenia szybko padają na męża Faye. Co mężczyzna przed nią ukrywa? Czy był zdolny do tego, by zabić własną córkę? Jedno jest pewne. Nic w życiu bohaterki nie będzie już takie samo.

Nowa seria od Camilli Lackberg to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich miłośników pisarki. Koniecznie dajcie znać, czy również z niecierpliwością czekacie na polską premierę książki pt. Złota klatka. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Koniecznie to sprawdźcie!

Natomiast tutaj znajdziecie inne książki autorki.