Zrób mi jakąś krzywdę - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Nie ma co ukrywać, że wspomniany autor obecnie jest „na fali”, a jego powieści cieszą się ogromną popularnością. Niewątpliwie jest to związane z fenomenalną książką pt. Ślepnąc od świateł, która doczeka się ekranizacji w postaci serialu. Tymczasem wydawcy, korzystając z rozgłosu i rosnącej rozpoznawalności nazwiska pisarza, postanowili wypuścić nowe wydanie debiutu literackiego Żulczyka. Chodzi tu oczywiście o powieść pt. Zrób mi jakąś krzywdę, która pierwszy raz na rynku pojawiła się w 2006 roku. Nikt nie ma wątpliwości, że tytuł ten jest dziś zaliczany do kultowych. Wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem Czytelników, którzy nieustannie ją przeżywają i cytują. Warto też wspomnieć, że trwają właśnie prace nad adaptacją filmową książki. Co ma w sobie ta historia? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka – Zrób mi jakąś krzywdę

Głównymi bohaterami tej powieści są Dawid, lat 25 oraz Kaśka, lat 15. Pewnego dnia młodzi postanawiają ruszyć w szaloną podróż po Polsce. Jak łatwo się domyślić, czeka ich wiele przygód i nieoczekiwanych znajomości. Na swojej drodze spotykają ludzi przeróżnej maści. Są to: dresiarze, bogate emerytki, świadkowie Jehowy, a nawet aktorzy porno i chory psychicznie detektyw. Szybko okazuje się, że ich wyprawa to nie tylko zryw wolności i podążanie własną drogą. Oboje zostają skonfrontowani z podstawowymi pytaniami o miłość, przyjaźń i dorosłość.

Odbiorcy znajdą w tej historii nieskrępowany romantyzm i punkrockowy język. Co zaskakujące, to fakt, że od premiery książki mija 12 lat, a ona wciąż zaskakuje i oczarowuje kolejnych Czytelników.

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka pt. Zrób mi jakąś krzywdę znajdziecie tutaj. Polecamy gorąco tę powieść wszystkim, którzy poszukują nietuzinkowych historii. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej historii coś dla siebie. A jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z prozą Żulczyka, to doskonały moment, by to zmienić. Sprawdźcie sami!