Nowe wydanie Oskara i pani Róży

Nowe wydanie Oskara i pani Róży to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów niezwykłych edycji książek, choć kierowana jest do nieco młodszych Czytelników. A ta jest wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze, historia Oskara i pani Róży jest ponadczasowa i za każdym razem zachwyca, nieważne, ile razy odbiorca czytał tę powieść. Po drugie, nowe wydanie wiąże się z faktem, że oto właśnie mija 15 lat, od momentu, kiedy książka pojawiła się na polskim rynku. Nowe wydanie Oskara i pani Róży w sprzedaży dostępne będzie od 13 stycznia 2018 roku. Jeśli do tej pory książki nie ma w waszych domowych biblioteczka, teraz nadarza się idealna okazja, by uzupełnić braki.

Nowe wydanie Oskara i pani Róży – inspirująca historia nie tylko dla młodszych

Głównym bohaterem historii jest dziesięcioletni Oskar. Chłopiec leży w szpitalu i nie jest w stanie uwierzyć już w żadną bajkę. Rak, który powoli odbiera mu siły, sprawia również, że Oskar czuje się coraz bardziej winny z powodu własnej choroby. Pewnego dnia na jego drodze staje tajemnicza pani Róża, wolontariuszka. Ma ona za sobą burzliwą karierę zapaśniczki i nie istnieje dla niej sytuacja, z której nie ma wyjścia. Czy w ciągu dwunastu dni można poznać smak życia i odkryć jego najgłębszy sens? W obliczu nieudanego przeszczepu pani Róża proponuje chłopcu, by ten napisał list do Pana Boga. Po krótkim wahaniu, Oskar przystaje na propozycję. I to właśnie w nich ukryte są największe emocje…

Autorem tej magicznej i poruszającej opowieści jest Éric-Emmanuel Schmitt. To wybitny, francuski pisarz i filozof. Jego książki doczekały się tłumaczenia aż na 35 języków. A Czytelnicy na całym świecie pokochali go za niezrównaną wrażliwość i mądrość, z jaką opisuje nawet najbardziej niezrozumiałe i skomplikowane emocje.

Historia małego Oskara przekonała ponad pół miliona Polaków, że warto cieszyć się każdą chwilą w życiu.

Przypominamy, że nowe wydanie Oskara i pani Róży w sprzedaży pojawi się 13 stycznia 2018 roku. Znajdziecie je tutaj. Gorąco polecamy!