Błękitna kropka - kup na TaniaKsiazka.pl

Błękitna kropka, taki tytuł nosi nowość od Carla Sagana, która na polskim rynku pojawi się 26 marca bieżącego roku. To obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników literatury popularnonaukowej. Jednak naszym zdaniem również miłośnicy science fiction i kosmicznych przygód powinni po nią sięgnąć. Autor snuje niepowtarzalną opowieść o współczesnej eksploracji Układu Słonecznego i tworzy przyszłą wizję podboju kosmosu. Jeśli zatem macie dość suchych faktów na temat stanu naszego Wszechświata, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Ta książka z pewnością pobudzi Waszą wyobraźnię i zapewni Wam wiele godzin niezwykle fascynującej, kosmicznej wędrówki.

Nowość od Carla Sagana – Błękitna kropka fascynująca i odkrywcza książka

Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś pozycja nie jest debiutem autora. Jego nazwisko stało się znane na całym świecie dzięki międzynarodowemu bestsellerowi pt. Kosmos. Można powiedzieć, że tam pisarz jedynie „rzucił okiem” na największe tajemnice naszego Wszechświata. Błękitna kropka to kontynuacja wspomnianego dzieła, która również stała się już światowym bestsellerem. I nie ma się co dziwić.

Najnowszy projekt autora zdobią setki wielobarwnych ilustracji, które skutecznie wspomagają wyobraźnię. Jest to również zakończenie fascynującej podróży, którą rozpoczął w Kosmosie. Nikt nie ma dziś wątpliwości, że przyszłe pokolenia będą spoglądały na naszą epokę z niemałym podziwem. Oto nadszedł wreszcie czas, w którym ludzkość pokonała nową granicę – kosmiczną przestrzeń. W najnowszej książce Carl Sagan śledzi historię naszego startu w kosmos i ocenia, jak może wyglądać przyszłość, która stoi obecnie przed nami otworem. Wystarczy tylko skolonizować nasz system planetarny i wyruszyć na podbój dalszych galaktyk.

Tak jak wspomnieliśmy, książka przypadnie do gustu również miłośnikom science fiction. Choćby, dlatego że autor snuje niezwykle sugestywne wizje. Udowadnia, że eksploracja i osiedlenie się człowieka na innych planetach nie jest zwykłą fantazją. Nie jest to również luksus, jak z pewnością wielu się wydaje. To zdecydowanie warunek konieczny, który jest potrzebny do tego, aby ludzki rodzaj mógł przetrwać.

Przypominamy, że nowość od Carla Sagana pojawi się w sprzedaży 26 marca 2018 roku. Książkę pt. Błękitna kropka znajdziecie tutaj.