Namaluj mi słońce - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Gabrieli Gargaś to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Jej najnowsza książka pt. Namaluj mi słońce będzie dostępna od 30 sierpnia 2018 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom literatury obyczajowej i beletrystyki. Jeśli zatem to Wasze ulubione gatunki, a do tej pory nie słyszałyście o tej autorce, koniecznie nadróbcie zaległości!

Nowość od Gabrieli Gargaś – poruszająca historia o przyjaźni i oddaniu

Główną bohaterką powieści jest Sabina, wyjątkowa dziewczyna, której życie nie należy do najłatwiejszych. Jednak, mimo przeciwności losu, wciąż się uśmiecha i jest niczym radosny promyk, oświetlający drogę innym. Bohaterka spotyka się z samotnymi osobami, które nie mają komu zawierzyć się ze swoich problemów. I doskonale spełnia się w swojej roli – wysłuchuje, rozmawia i pociesza. A wszystko po to, by pomóc innym i ulżyć im w cierpieniu. Jednak dziewczyna, która pomaga, sama tłumi w sobie emocje, o których nikt nie ma pojęcia.

Pewnego dnia w jej życiu pojawia się jednak ktoś wyjątkowy. Sabina poznaje w parku dziewczynkę, Marysię. Już wkrótce zwykła znajomość przeradza się w wyjątkową przyjaźń. Dla bohaterki to zupełna nowość. Nigdy bowiem nie była z nikim tak blisko. Kiedy już powoli przyzwyczaja się do tego stanu, jej życie znów staje się spokojne i szczęśliwsze. Jednak los ma dla niej jeszcze jedną niespodziankę. Na drodze dziewczyny stawia Maksa, przystojnego mężczyznę, który jest ojcem Marysi. Również on ma za sobą wiele przykrych doświadczeń, a jego przeszłość nie należała do najłatwiejszych. Oboje nawet nie spodziewali się tego, że ich spotkanie może nagle wywrócić życie do góry nogami.

Nowość od Gabrieli Gargaś to wspaniała historia o przyjaźni i oddaniu, a także o prawdziwych emocjach. Autorka nie boi się jednak poruszać także ciężkich tematów. Czytelniczki znajdą tu więc również kilka zdań o problemach, które towarzyszą nam każdego dnia.

Przypominamy, że powieść pt. Namaluj mi słońce będzie dostępna od 30 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!