Pełna obsada 365 dni

Pełna obsada 365 dni ujrzała właśnie światło dzienne. Tym samym wszystkie miłośniczki twórczości Blanki Lipińskiej mają niemałe powody do zadowolenia. Warto tutaj przypomnieć, że ekranizacja powieści, która została okrzyknięta „polskim Greyem”, w kinach ma pojawić się już 7 lutego 2020 roku. Pisarka na swoim instagramowym koncie krok po kroku zdradzała czytelniczkom kolejne szczegóły promocji. Okazało się, że obsada i aktorzy głównych ról są najbardziej tajemniczą kwestią. Dziś już jednak wiemy, kto pojawi się na ekranach i na pewno wcieli się w pierwszoplanowe postacie. Chcecie poznać szczegóły? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Pełna obsada 365 dni

fot. film.dziennik.pl/ AKPA

Pełna obsada 365 dni – włoskie i polskie akcenty

Wiemy już, że w postać głównej bohaterki powieści, Laurę Biel, wcieli się polska aktorka Anna Maria Sieklucka. Warto tutaj wspomnieć, że do tej pory Sieklucka widywana była jedynie na deskach teatru. Tym samym będzie to jej wielkoekranowy debiut. Dla odbiorców to świetna wiadomość, ponieważ w kinie pojawi się nowa twarz, która nie jest kojarzona z określoną rolą. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak młoda aktorka poradzi sobie z tym wyzwaniem. U jej boku, jako Don Massimo Torricelli wystąpi rodowity Włoch, Michele Morrone.

Oprócz tej dwójki widzowie na ekranach zobaczą także m.in.: Grażynę Szapołowską, która zagra mamę Laury, Nataszę Urbańską, jako Annę, Otara Saralidze jako Domenico, Tomasza Stockingera jako tata Laury. Poza tym pojawią się także: Magdalena Lamparska jako Olga, Mateusz Łasowski jako Martin oraz Bronisław Wrocławski jako Mario. Za reżyserię filmu odpowiada Barbara Białowąs.

O czym powiada historia? Laura Biel, dyrektorka sprzedaży w luksusowym hotelu, nie ma szczęścia w miłości. W swoje 29 urodziny wraz z przyjaciółmi i partnerem, z którym już od dłuższego czasu się nie dogaduje, lecą na Sycylię. Ma być to ostatnia próba ratowania związku. Bohaterka jednak nie przypuszcza, że los na jej drodze postawi niebezpiecznego, a jednocześnie nieziemsko przystojnego przywódcę sycylijskiej mafii. Mężczyzna porywa Laurę i więzi, dając jej 365 dni na to, by kobieta go pokochała.

Pełna obsada 365 dni jest już znana, dajcie nam więc koniecznie znać, co o niej sądzicie.

Tutaj natomiast znajdziecie całą serię Blanki Lipińskiej.