Pierwszy teaser Żmijowiska

Pierwszy teaser Żmijowiska to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Wojciecha Chmielarza. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim ci czytelnicy, którzy z niecierpliwością czekają na ekranizację wspomnianej powieści autora. Książka Żmijowisko została bowiem przeniesiona na małe ekrany. Oryginalna produkcja CANAL+ nosi taki sam tytuł, a jej premiera przewidywana jest na jesień tego roku. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że właśnie zakończyły się zdjęcia do produkcji. Teraz fani mają szansę zapoznać się z pierwszym oficjalnym teaserem.

Pierwszy teaser Żmijowiska

Pierwszy teaser Żmijowiska i kilka słów o produkcji

Książka, a co za tym idzie, serial, opowiadają historię grupy trzydziestoletnich przyjaciół ze studiów. Stara paczka postanawia wyjechać wraz ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska Żmijowisko. Na wspólnym wypadzie nie brakuje alkoholu i narkotyków. Podczas jednej z takich głośnych imprez znika piętnastoletnia Ada, córka Arka i Kamili. W związku z tym zaczynają się poszukiwania, zakrojone na szeroką skalę. Mimo tego dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Dokładnie rok później ojciec dziewczyny wraca na miejsce tragedii i rozpoczyna własne poszukiwania.

W trakcie prywatnego śledztwa szybko pojawiają się zaskakujące tropy i zupełnie nowi podejrzani. Poza tym sprawa coraz bardziej się komplikuje i wciąż dochodzą nowe wątki. Nad tragicznymi wydarzeniami wisi też historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji. To skrywane przez lata konflikty, uprzedzenia i namiętności. Odbiorcy mają szansę stopniowo odkrywać brutalną prawdę o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści. Nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

Za reżyserię serialu odpowiada Łukasz Palkowski. Scenariusz wspólnie stworzyli Dana Łukasińska oraz sam autor powieści, Wojciech Chmielarz. Fotel scenografa zajął Radosław Zielonka, natomiast za zdjęcia odpowiada Michał Sobociński. W rolę Arka, głównego bohatera, wcielił się Paweł Domagała.

Wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książką pt. Żmijowisko, odsyłamy tutaj. Natomiast pierwszy teaser Żmijowiska prezentujemy wam poniżej. Dajcie znać, czy czytaliście powieść oraz, czy macie zamiar oglądać serial.