PolecamyPromocje

Planszówki i zabawki dla dzieci nawet o 40% taniej!

PLANSZÓWKI I ZABAWKI DLA DZIECI

Jeszcze mamy listopad, ale wielu rodziców, dziadków i wujków zastanawia się już, co kupić dziecku pod choinkę i na Mikołajki. Taka strategia jest tym wygodniejsza i przynosi tym więcej korzyści, jeżeli chcemy skorzystać z mega rabatów w sklepach internetowych. W sieci znajdziemy tysiące produktów znacznie tańszych niż w sklepach “od ręki” ale musimy wziąć poprawkę na czas dostawy. Dlatego nowa promocja TaniaKsiazka.pl na planszówki i zabawki dla dzieci, w której wybrane produkty można kupić nawet o 40% taniej, będzie doskonałą okazją, żeby dużo zaoszczędzić i wybrać prezenty dla dzieci lub po prostu bez okazji podarować im super zabawę. 🙂 Promocja potrwa do poniedziałku, 27 listopada.

Planszówki i zabawki dla dzieci w super cenach 

Warto dodać, że gry planszowe, które znajdziecie w  tej super promocji TaniaKsiazka. pl, to także gry zręcznościowe i towarzyskie dla całkiem dużych dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Także nie traktujcie tej promocji, tylko i wyłącznie jako okazji do zrobienia podarunku najmłodszym, ale także sobie. 🙂 Wybrałam kilka produktów szczególnie godnych uwagi.

Planszówki i zabawki dla dzieci – Pytaki

Ta gra zgarnęła tyle nagród, że naprawdę trudno byłoby je wszystkie wymienić. Jak mało która w niezwykły sposób zaprasza do zabawy naprawdę całą, nawet wielopokoleniową rodzinę. Co ważne, ta gra została dosłownie stworzona z myślą o wszystkich członkach rodziny, będzie więc wspaniałą formą integracji w jej gronie.

Gra polega na zadawaniu pytań. Jednak nie są to tylko i wyłącznie pytania w stylu, jaki jest twój kolor oczu, ale także co podoba ci się lub nie podoba w naszej rodzinie, co chciałbyś zmienić? To pozwala otworzyć się na wiele spraw, także tematów trudnych, o których na co dzień nie chce się rozmawiać, lub na które najzwyczajniej brakuje czasu.

Planszówki i zabawki dla dzieci – CzuCzu. Puzzle do pary. Pojazdy

Serie CzuCzu to niezwykłe zabawy edukacyjne dla dzieci w pięknych, ciepłych kolorystykach. W gamie produktów CzuCzu znajdziemy między innymi wspaniałe puzzle dla najmłodszych. Wbrew pozorom znalezienie dużych, dostosowanych do możliwości małych dzieci puzzli, nie jest łatwym zadaniem. CzuCzu. Puzzle do pary. Pojazdy to zdecydowanie doskonała propozycja właśnie dla tych 1,5 rocznych i nieco starszych maluchów. Będzie dla nich wspaniałym początkiem przygody z puzzlami, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię i wiele umiejętności sensoryczno-poznawczych.

Planszówki i zabawki dla dzieci – Terra Mystica

A tutaj jak wspominałam planszówka dla tych starszych graczy, powyżej 12 roku życia. Terra Mystica to fascynująca rozgrywka, w której gracze wybierają jedną z 14 ras i starają się zapewnić jej jak najlepsze warunki bytowe, m.in powiększając terytorium, na którym żyje. Każdy z graczy chce dla swojej rasy jak najlepiej, pojawi się więc rywalizacja. W grze spotkamy także elementy magiczne, które sprawiają, że stajemy się częścią naprawdę niesamowitej rozrywki.

 

 

Przejrzycie TanioKsiążkową listę z fantastycznymi planszówkami i zabawkami dla dzieci i wybierzcie coś dla swoich bliskich. Z pewnością uda Wam się skomponować z nich świąteczne, a już na pewno mikołajkowe prezenty. Tym bardziej, że teraz można je kupić nawet z 40% rabatem!

promocja