Po Wrzasku nadchodzi Histeria! Nowość od Izabeli Janiszewskiej

Jakiś czas temu Izabela Janiszewska postanowiła postawić wszystko na jedną kartę. Skupiła się na napisaniu książki i świetnym Wrzaskiem zrobiła niezłe zamieszanie wśród polskich miłośników kryminałów. Jej debiut zebrał świetne recenzje, a w czytelnikach pozostawił niedosyt. Już niedługo będziemy mieć okazję, żeby go zaspokoić. Autorka kontynuuje swoją serię i pod koniec września w księgarniach pojawi się Histeria.

Po Wrzasku nadchodzi Histeria! Nowość od Izabeli Janiszewskiej

Nadchodzi Histeria, nowość od Izabeli Janiszewskiej

Mimo tego, że Lara i Bruno poznali tożsamość i motywacje niebezpiecznego mordercy, to nie udało im się zabrać wystarczających dowodów, żeby umieścić go za kratkami. Ta sprawa staje się obsesją Wilczyńskiego. Teraz nie dość, że będzie musiał poradzić sobie z niemocą — wie, że morderczy psychopata jest wolny i nic nie może z tym zrobić —  to Warszawą wstrząsa kolejna brutalna zbrodnia.

Komisarz Bruno Wilczyński będzie starał się znaleźć mordercę kobiety z Ursynowa. Tymczasem dziennikarka śledcza Larysa Luboń wpadnie na trop tajemniczego zamaskowanego mężczyzny, który postawił sobie za cel terroryzowanie warszawiaków. Media już przypięły mu etykietkę „potwora” jednak prawda, jak zwykle, okaże się bardziej złożona.

Izabela Janiszewska ponownie skupia się na tym, że bestie mogą się kryć nawet w pozornie normalnych ludziach, a przeszłość zawsze znajdzie sposób, żeby ugryźć z zaskoczenia.

Histeria Izabeli Janiszewskiej - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Histeria – największy obłęd bierze się z niemocy

Mogę się założyć, że czeka nas książka, w którą wpadniemy bez reszty. Autorka już we Wrzasku udowodniła, że potrafi wciągać, plątać, gmatwać i trzymać w napięciu. Świetnie skonstruowała swoich bohaterów. Już nie mogę się doczekać tego, że w Histerii będę mieć okazję poznać ich jeszcze lepiej. Że wraz z nimi zanurzę się w kolejną mroczną i duszną od napięcia historię.

Histeria Izabeli Janiszewskiej pojawi się w księgarniach 30 września. Książka już jest dostępna w przedsprzedaży w tym miejscu. Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji, żeby sięgnąć po debiutancki Wrzask, to odsyłam Was tutaj.

Powiązane artykuły: