Dobry omen - kup na TaniaKsiazka.pl

Dobry omen - kup na TaniaKsiazka.plPremiera serialu Dobry Omen przewidywana jest na 31 maja 2019 roku. Nie ma wątpliwości, że na tę produkcję czekają miliony czytelników na całym świecie. Książka stworzona przez Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta to międzynarodowy bestseller. I do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów obu pisarzy. Poza tym po książkę powinien sięgnąć każdy, kto interesuje się literaturą fantasy. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z historią, która już niedługo trafi na srebrne ekrany, koniecznie nadróbcie zaległości. Zbliża się bowiem również premiera książki w wydaniu z okładką serialową. Dobry Omen w nowej oprawie, będzie dostępny na naszym rynku od 17 maja 2019 roku. Czego natomiast możecie spodziewać się po tej historii? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Premiera serialu Dobry Omen – kilka słów przypomnienia

Serial będzie składał się z 6 odcinków, a pieczę nad produkcją sprawuje Amazon. Tym samym projekt będzie udostępniony na platformie strumieniowej internetowego giganta. Jako ciekawostkę warto tutaj również wspomnieć, że reżyserem jest Douglas Mackinnon, jednak tak naprawdę nad całością czuwał Neil Gaiman. Miał więc on wpływ nie tylko na kształt scenariusza, ale także brał aktywny udział w castingu oraz zaangażował się w proces edycji. Poza tym okazuje się, że odbiorcy będą mieli szansę dowiedzieć się z serialu znacznie więcej o historii i przygodach głównych bohaterów, niż z samej książki. Tym samym widzowie poznają rzeczy, które przytrafiały się im przez lata i miały wpływ na wydarzenia opisane w lekturze.

Na małych ekranach wystąpią, m.in.: David Tennant, Michael Sheen, Anna Maxwell Martin, Jon Hamm czy Josie Lawrence i Michael McKean.

Przypominamy, że premiera serialu Dobry Omen odbędzie się 31 maja bieżącego roku. Wszystkich zainteresowanych książkową historią odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam nowe wydanie z okładką serialową. Poniżej zaś z ogromną radością prezentujemy wam oficjalny zwiastun produkcji. Koniecznie dajcie nam znać, czy znacie ten tytuł oraz, czy macie zamiar oglądać serial!