The Witcher
Henry Cavill - zdjęcie z planu

Henry Cavill/ twitter

Premiera Wiedźmina została potwierdzona przez platformę Netflix. Fani srebrnowłosego bohatera z pewnością mają więc sporo powodów do zadowolenia. Wprawdzie już jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje o planowanej dacie premiery, jednak było to jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć. Teraz wszystko wskazuje na to, że produkcja nie zaliczy żadnego opóźnienia. Tym samym fani Wiedźmina i wszyscy ci, którzy z niecierpliwością oczekują serialu, mogą być spokojni. Prace nad projektem właśnie dobiegają końca. Warto też tutaj wspomnieć, że zdjęcia do produkcji miały miejsce również w Polsce. Relacje fanów wskazują na to, że odbyły się one na zamku w Ogrodzieńcu, gdzie była widziana ekipa filmowa.

Premiera Wiedźmina – serial jeszcze w tym roku

Netflix potwierdza w oficjalnej informacji prasowej, że serial pojawi się na platformie już jesienią tego roku. Co więcej dodają, że debiut odbędzie się najprawdopodobniej w czwartym kwartale 2019 roku. W związku z tym można przypuszczać, że pierwszy odcinek do widzów trafi w październiku lub listopadzie. W grę wchodzi jeszcze grudzień, ale skoro prace nad produkcją są już na ukończeniu, producenci nie będą raczej zwlekać z premierą.

Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszy się również zdjęcie, które na swoim Twitterowym profilu dodał Henry Cavill, odtwórca głównej roli serialu. To właśnie on wciela się w łowcę potworów. Natomiast na zdjęciu fani mają okazję podziwiać sztuczną bliznę na ciele aktora, którą Geralt „zawdzięcza” swojej pracy.

Nikt już dziś nie ma wątpliwości, że The Witcher to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali bieżącego roku. Co więcej, premiera Wiedźmina może okazać się lekiem na zbolałe serca wszystkich fanów serialowej Gry o tron, która właśnie dobiega końca. Od dłuższego bowiem już czasu obie te produkcje są porównywane. Netflix z pewnością liczy na to, że ich projekt przebije popularnością ten wypuszczony przez HBO. Jedno jest pewne, mają na to ogromne szanse.

Do premiery Wiedźmina pozostało jeszcze trochę czasu. W związku z tym zachęcamy gorąco do zapoznania się z książkowymi przygodami srebrnowłosego pogromcy potworów. Książki Andrzeja Sapkowskiego znajdziecie tutaj.