Pomysł na prezent

Najlepsze prezenty pod choinkę dla dzieci w wieku 0-2 lat!

5de64fd243b4c09a368ce1c507971b3dNajmniejsze szkraby i dzieci, które jeszcze nie skończyły dwóch latek nie za bardzo wiedzą, czym te Mikołajki i Święta są. I nawet jeśli nie będą kiedyś pamiętały tych pierwszych choinek, tych pierwszych Mikołajów i tego pierwszego szelestu otwieranych prezentów, ciepłe wspomnienia i radość z tego okresu ukształtują to, kim kiedyś będą. Udowodniono, że charakter dzieci, umiejętności, które zdobędą, kształtują się właśnie w tym najwcześniejszym okresie życia, nawet jeżeli te chwile nie utrwalą się maluchom w pamięci.

Śpieszymy pomóc rodzicom, dziadkom, ciociom, wujkom, rodzeństwu i wszystkim, którzy chcą przygotować prezent dla tych najmłodszych dzieci. Skorzystajcie z fantastycznych podpowiedzi, które znajdziecie w TanioKsiążkowym Poradniku Prezentowym. Przygotujcie maluchom prezenty ich marzeń (też tych, o których jeszcze nie wiedzą 🙂 ).

Prezenty dla dzieci na święta 0-2, czyli trochę o zabawkach

Dzisiaj specjalistka od zabawek – Monika – na TanioKsiążkowym blogu pomoże Wam wybrać prezent dla tych najmłodszych dzieci, czyli do 1 roku życia oraz tych, które już przekroczyły magiczny próg 12 miesięcy, ale nie ukończyły jeszcze dwóch latek.

Whisbird – Szumiący PtaszekW TanioKsiążkowym wpisie POLECAMY NAJLEPSZE PREZENTY DLA DZIECI DO 1 ROKU ŻYCIA znajdziecie fantastyczną listę 11 zabawek dla najmłodszych dzieci. Niektóre z nich będą po prostu towarzyszyły maluchom na tej nowej drodze, którą jest poznawanie tego trochę dziwnego miejsca, jakim jest świat.

Tutaj będą przede wszystkim słynne szumisie, które są zarówno prezentem dla maluchów jak i dla rodziców. 🙂 Dla dzieci, które już zaczynają siadać (około 8 miesiąca) można dać już pierwsze sortery i interaktywne pluszaki.

Z pewnością słyszeliście już o Szczeniaczku Uczniaczku i jego siostrzyczce? Teraz te fenomenalne zabawki mają dodatkową funkcję: Poziomy nauki. Dzięki temu dostosowują się do zmieniającego się wieku dziecka. Firma Clementoni także zaproponowała swoją wersję interaktywnego pluszaka. A że słynie z zabawek bardzo mądrych i bardzo dobrze wykonanych, możemy mieć pewność, że Miś Lelek spełni najbardziej wyśrubowane wymagania. 🙂

Prezenty dla dzieci na święta 0-2, czyli teraz coś dla tych maluchów, które już zaczynają siedzieć i chodzić

Boogie - Psi rozrabiakaZ kolei w NIESAMOWITYCH PREZENTACH DLA DZIECI W WIEKU 1-2 LAT znajdziecie 14 fantastycznych propozycji prezentowych dla 1- i 2 latków. W tym między innymi małego pieska, który nie potrzebuje baterii, a potrafi wykonywać najróżniejsze sztuczki i można go prowadząc na smyczy. Z pewnością taki piesek nie będzie dodatkowym obowiązkiem dla rodziców.

W propozycjach prezentowych Moniki nie mogło oczywiście zabraknąć samochodów. Jednak jak przystało na XXI wiek nie są to zwykłe samochody, ale np. takie które wykonują salta (!). Będzie tutaj także Ślimak – bańkomania czy Umywalka Malucha. Niemal wszystkie zabawki, które tu znajdziecie grają, wydają dźwięki, rymują i po prostu wciągają maluchy do fantastycznej zabawy!

Wybierajcie, przeglądajcie, zaufajcie Monice (dziewczyna zna się na rzeczy 🙂 ) i nam, bo my też szukamy prezentów dla dzieci. Zaglądajcie do TanioKsiążkowego Poradnika Prezentowego, znajdziecie w nim propozycje prezentów dla małych i dużych Dla tych, co już wiedzą, czego chcą i tych, którym trzeba coś po prostu wybrać. 🙂

Najlepsze, wybrane przez Monikę, prezenty dla dzieci do 1 roku życia znajdziecie tutaj, a dla nieco starszych maluchów – tutaj. 🙂