Sequel filmu After

Sequel filmu After to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Anny Todd. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele serii After, której pierwszy tom pt. Płomień pod moją skórą doczekał się ekranizacji. Teraz wiemy, że powstanie dalszy ciąg ekranowej historii i znamy już kilka szczegółów. Jesteście zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej na ten temat!

Sequel filmu After

fot. CalMaple

Sequel filmu After – kilka słów o produkcji

Nie jest zaskoczeniem fakt, że w kinach pojawi się kontynuacja ekranizacji, opartej na bestsellerowych powieściach Anny Todd. Ponieważ film, który od 12 kwietnia 2019 roku dostępny jest w kinach, odniósł ogromny międzynarodowy sukces. W związku z tym producenci nie mają zamiaru zwlekać. O najnowszym projekcie fanów jakiś czas temu poinformowała sama pisarka. Teraz wszystko wskazuje na to, że praca wre i wszyscy chcą, aby produkcja sequelu jak najszybciej doszedł do skutku.

Kilka dni temu w sieci pojawiła się bowiem informacja, że reżyserem kolejnej część będzie Roger Kumble. Związany jest on z sukcesem takich tytułów jak Słodkie kłamstewka, Szkoła uwodzenia czy W garniturach. Poza tym wiemy również, że do filmowej obsady dołączy Dylan Sprouse, który wcieli się w rolę Trevora. Na razie jednak nie znamy choćby przybliżonej daty premiery nowego filmu.

O czym zaś opowiada sama historia? Główna bohaterka, Tessa Young, właśnie rozpoczyna pierwszy rok college’u. Przyświecają jej przy tym wielkie ambicje. Ponieważ dziewczyna doskonale wie, co chce osiągnąć, kim chce się stać i jaką drogą podążać, by wszystko się spełniło. Jednak jej uporządkowane życie rozpada się niczym domek z kart, kiedy na drodze bohaterki staje tajemniczy Hardin Scott. W jego spojrzeniu kryje się mrok, ciało pokrywają tatuaże, a  zachowanie pełne jest buntu. Tym samym Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu. Jednak po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć.

Dajcie znać, czy czekacie na sequel filmu After! Tymczasem wszystkich zainteresowanych książkową serią, stworzoną przez Annę Todd odsyłamy tutaj.