Ekranizacje i adaptacje

Simon oraz inni homo sapiens – ekranizacja

Simon oraz inni homo sapiensSimon oraz inni homo sapiens to powieść autorstwa Becky Albertalli. Dla wszystkich fanów owej książki mamy dobrą wiadomość. Greg Berlanti, który jest odpowiedzialny za sukces uniwersum DC Comics, stworzonego na potrzeby serialu zajmie się ekranizacją powieści. Scenariuszem do filmu zajmą się Isaac Aptaker oraz Elizabeth Berger znani z takich produkcji jak Był sobie chłopiec czy The Neighbor. Projekt powstanie na zlecenie Fox 2000.

Książka Simon oraz inni homo sapiens

…opowiada historię nastolatka, Simona, który przed wszystkimi skrywa największą tajemnicę życia. Chłopak jest gejem. I robi wszystko, by nikt nigdy się o tym nie dowiedział. Niestety, pewnego dnia przez przypadek jego mail trafia do niewłaściwej osoby. Od teraz nad jego życiem zawisły czarne chmury. Sekret, który tak skrupulatnie skrywał może ujrzeć światło dzienne.

Jest to historia o miłości niemającej granic. O trudnym czasie, jakim jest dojrzewanie i bycie nastolatkiem. Simon musi zmierzyć się z uczuciem, które nie jest łatwe, tak jak do tej pory się mu wydawało. Okazuje się również, że nie tak łatwo jest dogadać się z najbliższą rodziną. Zwłaszcza, jeśli chodzi o pilnie strzeżone tajemnice, które teraz trzeba im wyjawić. Lektura bez wątpienia skłania do refleksji. Wywołuje również uśmiech na twarzy i co najważniejsze, do końca trzyma w napięciu.

Zdjęcia do ekranizacji powieści Simon oraz inni homo sapiens autorstwa Becky Albertalli rozpoczną się najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2017 roku.

Czytaliście książkę?