Skywalker. Odrodzenie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Skywalker. Odrodzenie to jedna z tych kinowych produkcji, na którą czekają wszyscy miłośnicy słynnej serii science fiction. Ponadto każda nowa część ze świata Gwiezdnych wojen cieszy się ogromnym zainteresowaniem odbiorców na całym świecie. Ponieważ produkcja już mocno zakorzeniła się w popkulturze, a fani oszaleli na punkcie gadżetów z wizerunkami ulubionych bohaterów. W mowie potocznej czy Internecie nie brakuje słynnych cytatów, a grono fanów Gwiezdnych wojen wciąż się powiększa. Miłość do tej nieziemskiej serii przekazywana jest też nierzadko z ojca na syna. Nic więc dziwnego, że produkcja kolejnych części wciąż trwa. Obecnie widzowie czekają na film pt. Skywalker. Odrodzenie. Czego możecie się po nim spodziewać? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Skywalker. Odrodzenie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Skywalker. Odrodzenie – kilka słów o produkcji

Światowa premiera filmu odbędzie się 20 grudnia 2019 roku. W Polsce ma pojawić się dzień później. Za reżyserię odpowiada J. J. Abrams. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że jest to już 9 część sagi Gwiezdnych wojen i jak zapowiadają producenci, ostatnia. Widzowie na wielkich ekranach zobaczą m.in.: Daisy Ridley, Johna Boyega, Adama Drivera, Oscara Isaaca, Billy’ego Dee Williamsa oraz Marka Hamill.

Czego możecie się spodziewać po najnowszej i ostatniej historii z cyklu? Członkowie organizacji Opór ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi. Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Czy w tej opowieści jest miejsce na szczęśliwe zakończenie? Tego wszystkiego dowiecie się już niebawem. Ciekawostką jest fakt, że w czasie montażu filmu został użyty materiał z udziałem Carrie Fisher, nagrany w czasie dwóch poprzednich części. Aktorka zmarła w 2016 roku, a widzowie zapamiętali ją z kultowej roli księżniczki Leii.

Poniżej prezentujemy wam obiecany zwiastun filmu Skywalker. Odrodzenie. Koniecznie dajcie znać, czy wybierzecie się do kina. Przypominamy również, że światowa premiera odbędzie się 20 grudnia 2019 roku.

Natomiast tutaj znajdziecie mnóstwo interesujących gadżetów i innych elementów, odnoszących się do kultowej już serii Gwiezdne wojny. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów tej niezwykłej sagi science fiction. Koniecznie sprawdźcie, co tam znajdziecie!