Nasze miejsce na ziemi

Na tom 4 Alabama Summer czekają z pewnością wszystkie miłośniczki twórczości J. Daniels, autorki wciągającej serii dla kobiet. Dla wszystkich zniecierpliwionych mamy doskonałe wieści. Książka pt. Nasze miejsce na ziemi będzie dostępna na polskim rynku już od 5 lipca 2018 roku. J. Daniels od lat z powodzeniem tworzy powieści skierowane do kobiet. Jej książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i bardzo szybko zyskują status bestsellerów. Nic dziwnego, historie, które tworzy pisarka, wciągają już od pierwszych stron i aż do końca trzymają w niepewności. Ponadto mnóstwo w nich emocji i zwrotów akcji, dzięki czemu Czytelniczki nie mogą narzekać na nudę, mimo że powieści zaliczane są do obyczajówek. W tych historiach aż kipi od seksu i namiętności. Koniecznie sprawdźcie to same!

Tom 4 Alabama SummerNasze miejsce na ziemi – kilka słów o fabule

Główni bohaterowie, Ben i Mia nie mają lekko, jako zakochana w sobie para. Oboje ciężko pracują na nocnych zmianach i brak im wytchnienia. Ponadto przeciwne rozkłady dnia sprawiają, że zakochani nie mają jak spędzić ze sobą trochę czasu sam na sam. Jest coś jeszcze, co nie pozwala na wspólny relaks. To rodzicielstwo. Po domu biegają dwaj chłopcy, którzy niemal do perfekcji opanowali sztukę przerywania rodzicom miłosnych igraszek. A Ben i Mia są przez to coraz bardziej sfrustrowani. Kiedy jednak tylko nadarza się okazja, próbują się do siebie zbliżyć. Tym samym nie stronią od ryzykownych i lekkomyślnych wypraw oraz krótkich, niegrzecznych spotkań. Bo właściwie, kto powiedział, że wszystko musi być do końca zgodne z prawem?

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Was do wygodnego usadowienia się w fotelu. Bo na południu znów zrobi się naprawdę gorąco!

Przypominamy, że Tom 4 Alabama Summer pt. Nasze miejsce na ziemi pojawi się na naszym rynku 5 lipca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj.

Natomiast wszystkie książki J. Daniels znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!