Tysiąc odłamków ciebie - kup na TaniaKsiazka.pl

Tysiąc odłamków ciebie to najnowsza powieść Claudii Grey, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom science fiction i nie tylko. To świetna historia, która łączy ze sobą wiele wątków historycznych i odwołujących się do współczesności.

Wciąż poszukujecie dobrej lektury na gorące, wolne dni? Trafiliście idealnie. Autorka zabiera bowiem Czytelników w niezwykłą wędrówkę, która zapewni Wam mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Tysiąc odłamków ciebie - kup na TaniaKsiazka.pl

Tysiąc odłamków ciebie – porywająca historia z niebanalną fabułą

Główna bohaterka, Marguerite Caine od dziecka uwikłana jest w naukę, mając okazję poznawać jej najśmielsze teorie. Wszystko za sprawą rodziców, którzy są fizykami. Jej matka to konstruktorka najdziwniejszego wynalazku na świecie. Chodzi o urządzenie zwane Firebirdem, pozwalające na podróż do równoległych wymiarów.

Pewnego dnia ojciec Marguerite zostaje zamordowany. Wszystkie poszlaki i tropy wskazują na jedną osobę. To Paul Markov, błyskotliwy i jednocześnie enigmatyczny asystent rodziców dziewczyny. Zanim jednak mężczyzna zostaje złapany, oskarżony i skazany, udaje mu się przedostać do innego wszechświata, unikając w ten sposób odpowiedzialności za popełnioną zbrodnię.

W swoim planie nie przewidział jednego. Faktu, iż Marguerite nie pozwoli mu na spokojne egzystowanie w innym wymiarze. Zdeterminowana bohaterka postanawia go odnaleźć. Z pomocą przychodzi jej inny asystent rodziców – Theo. Wspierana przez niego dziewczyna ściga Paula przez różne wszechświaty. Dziewczyna ma jednak przed sobą bardzo trudne zadanie.

W każdym wszechświecie Marguerite spotyka inną wersję mordercy. To sprawia, że bohaterka zaczyna wątpić w jego winę i nie do końca już ufa własnemu sercu. Wkrótce dochodzi jeszcze jedno rozproszenie. Dziewczyna wplątuje się w niebezpieczny i kuszący romans.

 Gwarantujemy, że z tą powieścią nie będziecie się nudzić. Autorka stworzyła historię, która wciąga już od pierwszej strony i sprawia, że z zapartym tchem przechodzi się na kolejną stronę. Dynamiczna akcja, niespodziewane zwroty wydarzeń oraz poczucie, że los jest nieunikniony a prawda nieuchwytna. Odbiorca zderza się tu z jedną z największych tajemnic wszechświata – miłością.

Książkę pt. Tysiąc odłamków ciebie znajdziecie tutaj.