Zabawki Cobi

Jeszcze do niedawna może nieco mało znana firma Cobi, obecnie niesamowicie rozwinęła skrzydła na rynku polskich i europejskich producentów zabawek. Słynie szczególnie ze swoich klocków, z których można zbudować pojazdy militarne, będące replikami autentycznych modeli z czasów np. II wojny światowej. Składanie takich klocków to nie tylko wielka przyjemność i zabawa dla najmłodszych, ale także angażujące zajęcie dla ich rodziców, szczególnie tatusiów. 🙂 Jednak zabawki Cobi to także fantastyczne lalki, figurki i gry planszowe. Warto zapoznać się z ofertą tej firmy, tym bardziej że obecnie na TaniaKsiazka.pl trwa wielka wyprzedaż jej produktów. Ceny spadną nawet o ponad 50%!

COBI - mega wyprzedaż!

Zabawki Cobi: Small Army. Samolot Vought F4U Corsair

Pojazdy, czołgi, czy samoloty z serii Small Army to prawdziwa gratka dla małych konstruktorów i fanów historii. Ten model samolotu: Vought F4U Corsair był wzorowany na prawdziwym samolocie myśliwskim używanym przez Marynarkę Wojenną USA podczas II wojny światowej. Dodatkowo dowiemy się, w jakich konkretnie konfliktach zbrojnych brały udział te samoloty i na czym polega specyfika ich budowy. Wspaniała lekcja historii!

Zabawki Cobi: Złap Wąsy

Złap Wąsy to niesamowita gra planszowa dla całej rodziny. Tutaj liczy się spostrzegawczość i refleks. Jak wiadomo, właśnie przy takich grach jest przede wszystkim: dużo śmiechu. 🙂 Uczestnicy muszą szybko złapać kartę, która prezentuje wąsy do złudzenia przypominające te, które otrzymali na początku rozgrywki. Do łapania służy specjalna przyssawka. Dodatkowe elementy tej gry to: mnóstwo zabawy, uśmiechu i radości. Gra polecana jest dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Zabawki Cobi: Pidżamersi. Maskotki

Znacie Pidżamersów? Jeżeli nie, to musicie wiedzieć, że to nowi superbohaterowie, którzy szybko staną się nieodłącznymi towarzyszami Waszych dzieci. Te kolorowe maskotki od COBI zostały zainspirowane bohaterami francuskiego serialu animowanego, który z kolei powstał na podstawie książki napisanej przez Romualda Racioppo. Pidżamersi to opowieść o grupie dzielnych maluchów, które w ciągu dnia są “zwykłymi” dziećmi, a w nocy zamieniają się w bohaterskich Pidżamersów. Nazwa wywodzi się stąd, że to właśnie ich piżamy po aktywacji za pomocą specjalnej bransoletki tworzą strój superbohaterów.

Sprawdźcie, jakie jeszcze propozycje ma dla Was COBI. W ofercie tej firmy jest wiele zabawek, które znamy z reklam obecnie emitowanych w telewizji. Naprawdę warto skorzystać z nowej promocji TaniaKsiazka.pl i wybrać zabawki, które przeniosą zabawę na nowy poziom. 🙂

Całą listę produktów Cobi w super cenach znajdziecie tutaj>>>

COBI - wyprzedaż