Zapowiedzi thrillerów i kryminałów - kup na TaniaKsiazka.pl

Zapowiedzi thrillerów i kryminałów, które dziś z przyjemnością wam prezentujemy, zainteresują wszystkich miłośników gatunku. Ponadto coś dla siebie znajdą tu nawet najbardziej wymagający odbiorcy. Nie zabraknie międzynarodowych bestsellerów, jak i polskich hitów. Do tego są tu historie z nutą romansu w tle, takie, które wywołają dreszcz grozy oraz te bardziej na luzie z dodatkiem nuty humoru. Jedno jest pewne. Na te tytuły warto zwrócić szczególną uwagę. Tym samym, jeśli poszukujecie nietuzinkowych i wciągających książek, trafiliście idealnie. Koniecznie dajcie nam znać, czy sięgniecie po którąś z prezentowanych pozycji!

Zapowiedzi thrillerów i kryminałów - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa tożsamość - zobacz na TaniaKsiazka.plZapowiedzi thrillerów i kryminałów – Nowa tożsamość

Igor przechodzi przez prawdziwe piekło. Żona, którą kochał, została zamordowana, a on jest pretendentem do głównego podejrzanego. W związku z tym musi uciekać, zanim zostaną postawione mu zarzuty. Wyrabia więc fałszywe papiery i ucieka do Nowego Jorku. Tam całkiem przypadkiem spotyka Emily. Młodą prawniczkę, która traci pracę, kiedy żona jej szefa dowiaduje się, że mają romans. Kobieta niewiele o nim wie, oprócz tego, że Igor jest z Polski i bardzo ją pociąga. Emily jest nim zafascynowana, jednak nie zdaje sobie sprawy, jaką mroczną przeszłość zostawił za oceanem.

Książka dostępna od 29 kwietnia 2020 roku.

Zapowiedzi thrillerów i kryminałów – Ja cię kocham, a ty miauJa cię kocham, a ty miau - kup na TaniaKsiazka.pl

Kryminalna historia, w której nie brakuje poczucia humoru. Główną bohaterką powieści jest Ala, ilustratorka, która dzieli mieszkanie z Lordem, brytyjskim kotem. Futrzakowi nie podoba się styl życia właścicielki, dlatego czym prędzej postanawia pozbyć się narzeczonego Ali. Tym samym udaje się mu nakłonić bohaterkę do wyjazdu. Kobieta wraz z kilkoma innymi artystami trafia do zlokalizowanego na uboczu dworku, który należy do Stefana. Właściciel zapowiada, że ten artysta, którego ostatecznie wybierze, otrzyma cały jego majątek. A to sprawia, że między uczestnikami zaczyna rodzić się ostra rywalizacja. Wkrótce jeden z nich zostaje odnaleziony martwy.

Książka dostępna od 15 kwietnia 2020 roku.

Zapowiedzi thrillerów i kryminałów - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi thrillerów i kryminałów – Na progu zła

Fiona Lawson po powrocie z kilkudniowego wyjazdu doznaje szoku. Ponieważ do jej wartego miliony funtów domu wprowadzają się obcy ludzie. Jest przekonana, że zaszła pomyłka. Gdzie się podziały rzeczy jej rodziny? Co z meblami i ubraniami? Nie może uwierzyć, że cały ich dobytek rozpłynął się w powietrzu. W związku z tym na oczach nowych właścicieli próbuje dodzwonić się do męża, z którym jest obecnie w separacji. Jednak wszystko wskazuje na to, że Bram wraz z ich synami przepadł bez wieści.

Książka dostępna od 15 kwietnia 2020 roku.

Zapowiedzi thrillerów i kryminałów – WyrwaWyrwa - kup na TaniaKsiazka.pl

Maciej Tomski nie może pogodzić się z tragiczną informacją. Jego żona, Janina, zginęła w wypadku samochodowym. Tym samym mężczyźnie cały świat wali się na głowę. Został właśnie sam z dwiema córeczkami. Jak wytłumaczyć im, że już więcej nie zobaczą mamy? Co powiedzieć teściom? Jest jednak jeszcze coś, co nie daje mu spokoju. Ponieważ Janina zginęła w wypadku pod Mrągowem. A przed wyjazdem powiedziała mu, że wybiera się w delegację pod Krakowem. Odkrywa, że Janina miała przed nim mnóstwo sekretów, kiedy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna.

Książka dostępna od 6 maja 2020 roku.

Zapowiedzi thrillerów i kryminałów - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi thrillerów i kryminałów – Dziennikarz

Eryk Prus to łódzki dziennikarz śledczy, który dzieli swoje życie pomiędzy pracą a swoją narzeczoną. Do tego, co jakiś czas dorzuca niezobowiązujące kontakty z młodymi kobietami. Pewnego dnia bohater rusza do Krakowa, by zbadać tam sprawę aktorki Adeli Braun. Ponieważ kobieta twierdzi, że jest prześladowana na tle seksualnym i postanawia nagłośnić sprawę w mediach. Eryk jest szczęśliwy, że odpocznie od Łodzi i narzeczonej. Jednak już wkrótce przekonuje się, że sprawa Adeli nie jest taka łatwa i prosta, ponieważ kobieta kłamie. Poza tym dziennikarz trafia na ślad znacznie ciekawszej sprawy.

Książka dostępna od 22 kwietnia 2020 roku.

Zapowiedzi thrillerów i kryminałów – ZmyślenieZmyślenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Stella znajduje wymarzony dom i Jack godzi się z tym, że muszą opuścić tętniący życiem Londyn. On dzielnie znosi niekończący się remont, ona przymyka oko na jego późne powroty z pracy. Poza tym już wkrótce w ich domu pojawia się Lori. Kobieta, która ucieka przed mężem. Jack zgadza się dać jej schronienie, wie, że to ważne dla Stelli. Jednak miłość i zaufanie też ma swoje granice. Z każdym ustępstwem Jack i Stella brną w coraz większe kłamstwa. Do tego dom nie jest tym wymarzonym, a pod tapetą w jednym z pokoi odkrywają dziecięce rysunki, przyprawiające o grozę. W innym znajdują zapiski, wprowadzające niepokój. Poza tym wkrótce okazuje się, że było to schronisko dla ofiar przemocy domowej. Czy w takim miejscu można być szczęśliwym? Poza tym Lori wie o tym domu zaskakująco dużo.

Książka jest już dostępna.