Zwiastun filmu Goodbye Christopher Robin; Kubuś Puchatek - kup na TaniaKsiazka.plZwiastun filmu Goodbye Christopher Robin to nie lada gratka dla wszystkich miłośników Kubusia Puchatka. Dlaczego? Już tłumaczymy wszystkim tym, którzy nie do końca wiedzą, o co chodzi. Produkcja jest biograficznym filmem, opowiadającym o relacjach między twórcą tej wspaniałej książki A.A. Milne, a jego synem Christopherem Robinem. Za projekt odpowiedzialna jest wytwórnia Fox Searchlight Pictures. I to właśnie dzięki ich życzliwości mamy teraz możliwość zaprezentować Wam najnowszą zapowiedź.

Zwiastun filmu Goodbye Christopher Robin

Warto tutaj przytoczyć kilka szczegółów, dotyczących samej ekranizacji. Reżyserią zajął się Simon Curtis, który na koncie ma sukces związany z takimi produkcjami jak Mój tydzień z Marilyn czy Złota dama. Zaś za scenariusz odpowiadają Frank Cottrell Boyce i Simon Vaughan. Kto wystąpi w rolach głównych? To zdradzi Wam zwiastun, który umieściliśmy poniżej. Premiera filmu w Wielkiej Brytanii przewidywana jest na 29 września bieżącego roku. Kiedy ekranizacja miałby pojawić się w Polsce? Tego niestety jeszcze nie wiemy.

Możemy Wam jednak zdradzić nieco szczegółów na temat samej fabuły. I wojna światowa właśnie dobiega końca. A.A. Milne został ranny w walkach pod Sommą. Po powrocie do domu dostrzega, że społeczeństwo przepełnia smutek. W jego głowie rodzi się pomysł, by zrobić coś, co wlałoby w serca ludzi nadzieję i dało im odrobinę radości. Wszystko za sprawą syna, który przychodzi na świat w 1920 roku. Wraz z żoną Daphne nadają mu imiona Christopher Robin. Jak się jednak wkrótce okaże, częściej będą wołali do niego „Billy” albo „Billy Moon”.

Chłopiec na pierwsze urodziny dostaje pluszowego misia, który od tej pory staje się jego wiernym kompanem zabaw. To właśnie czas spędzony z synem oraz stale powiększająca się gromadka jego pluszaków inspirują A.A. Milne do stworzenia kultowej już książki pt. Kubuś Puchatek. Powieść bardzo szybko staje się światowym bestsellerem i zapewnia pisarzowi wieczną sławę. Jednak jaką naprawdę cenę musiała zapłacić za ten sukces rodzina Milne’a?

Poniżej przedstawiamy Wam obiecany zwiastun. Tutaj znajdziecie powieść pt. Kubuś Puchatek.