Outsider - kup na TaniaKsiazka.pl

Zwiastun Outsidera, który powstał na podstawie słynnej powieści mistrza grozy i horroru, Stephena Kinga, jest już dostępny w sieci. Tym samym to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele seriali, które mrożą krew w żyłach i wywołują ciarki na plecach. Co ciekawe, początkowo historia Kinga wygląda jak typowe, zwyczajne kryminalne śledztwo w sprawie morderstwa. Jak jednak wiadomo, u tego autora nic nie jest oczywiste i jasne. Produkcja będzie dostępna na HBO już od 12 stycznia 2020 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Outsider - kup na TaniaKsiazka.pl

Zwiastun Outsidera oraz kilka słów o fabule

Policja w miejskim parku znajduje zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca. Naoczni świadkowie i odciski palców jednoznacznie wskazują sprawcę zbrodni. To jedna z najbardziej lubianych osób we Flint City. Terry Maitland przykładny mąż i ojciec dwóch córek, trener drużyn młodzieżowych oraz nauczyciel angielskiego. Sprawą zajmuje się detektyw Ralph Anderson, którego syn niegdyś trenował pod okiem podejrzanego. W związku z tym mężczyzna nie waha się ani chwili i zarządza natychmiastowe aresztowanie w świetle jupiterów. Na nic zdaje się fakt, że Maitland ma alibi. Poza tym Anderson i prokurator okręgowy już wkrótce dostają kolejne, niepodważalne dowody, wskazujące winnego. Są to ślady DNA. Tym samym sprawa wydaje się oczywista.

Wraz z trwaniem śledztwa na jaw wychodzą kolejne, przerażające i mroczne szczegóły. Czy to możliwe, że Terry Maitland przez tak długi czas zwodził wszystkich dookoła? Czytelnicy mogą liczyć na niezwykle porywającą i niepokojącą powieść Kinga, który udowadnia po raz kolejny, że wciąż jest w szczycie formy. Napięcie w tej historii rośnie z każdą kolejną, przeczytaną stroną, a finał szokuje i zaskakuje. Tak, jak potrafi to zrobić tylko mistrz grozy.

Zwiastun Outsidera znajdziecie poniżej. Natomiast tutaj znajdziecie książkę Stephena Kinga, którą polecamy wszystkim miłośnikom nietuzinkowych horrorów z elementami kryminalnymi. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta historia, że cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem czytelników i świata seriali!