Bestsellery i zestawieniaErotykiRomanse

14 najnowszych książek o miłości z okazji Walentynek :) – część 1.

Książki o miłości potrafią nas zabrać w miejsca, z których wcale nie chcemy powrócić. Idealnie sprawdzą się w okresie Walentynek, kiedy o miłości mówi się jakby więcej i jakby mocniej. Będą wspaniałym dodatkiem do kieliszka wina lub kubka ciepłej, miłosnej herbaty. 🙂 Wybrałam dla Was same nowości – książki o miłości 2017, zapowiedzi i prawdziwe rarytasy z wielkim sercem w tle.

Książki o miłości 2017 – Po prostu miłość

14. Płomienna miłość, Meredith Wild

Płomienna miłośćStrażak, do tego pasjonat siłowni i do tego szarmancki i pewny siebie – taki jest Darren. Jednak w końcu także taki playboy, jak on trafi na twardy orzech do zgryzienia. Vanessa, mimo iż jest zafascynowana nowo poznanym mężczyzną, nie złamie dla niego tak łatwo swoich zasad. Przelotne flirty jej nie interesują, a sława playboya jakiej dorobił się Darren, tym bardziej. Jednak, czasami zasady trzeba złamać i podjąć pewne ryzyko, szczególnie kiedy w grę wchodzi miłość.


13. Eksplozje, praca zbiorowa

EksplozjeNiezwykły projekt literacki, w którym ośmiu autorów konfrontuje się z twórczością Janusza L. Wiśniewskiego, autora Samotności w sieci. Opowiadają znane historie słynnego pisarza, nadając im własny charakter i tworząc znane postacie na nowo. Rozwijają wątki, które Wiśniewski jedynie delikatnie nakreślał, sprawiając, że te same elementy jego opowieści stają się tłem dla zupełnie nowych historii.


12. Szept wiatru, Sylwia Trojanowska

Szept wiatruTrzecia część niezwykle emocjonującej i pełnej miłosnych zakrętów historii Katarzyny Laski. Właśnie w tej części dostrzegamy, jak długą drogę do odnalezienia siebie przeszła ta bohaterka. Jej przeobrażenie się z podlotka w kobietę było niezwykłą podróżą, także dla nas. Jak potoczą się dalsze losy burzliwej miłości, w którą uwikłała się Katarzyna i czy w końcu znajdzie wszystkie odpowiedzi, których szuka?


Książki o miłości 2017 – Miłość w świecie rozkoszy

11. Manwhore Tom 2. Manwhore +1, Katy Evans

Manwhore +1W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej wyczekiwanej kontynuacji tego roku, czyli gorącego i ekscytującego związku Malcolma i Rachel. Już 17 lutego poznamy dalsze losy tej niezwykle pięknej pary, którą połączyła bardzo grzeszna więź. Co tym razem wydarzy się w świecie ambitnej dziennikarki, dla której rozmowa z chicagowskim biznesmenem i playboyem miała być tylko wyzwaniem zawodowym, a przerodziła się w pełną zmysłów i rozkoszy wciągającą grę?


10. Gorące zmysły, Kendall Ryan

Gorące zmysłyKendall Ryan to już specjalistka od pikantnych romansów. W drugim tomie historii top modela Bena i nieśmiałej Emmy prezentuje nam dalsze losy tej niezwykłej pary. Nasi bohaterowi raczej nie mogą w tej chwili liczyć na happy ending. Na drodze ich miłości staje zazdrosna o ten związek szefowa agencji modelek. Wytoczy argumenty, z którymi trudno jest polemizować, a przyszłość związku tej pary stanie pod wielkim znakiem zapytania.


9. Gracz, Vi Keeland

GraczNa debiut tej autorki na polskim rynku czekało wiele osób. Gracz to przekorne określenie głównego bohatera, który jest jednocześnie sportowcem i prywatnie podrywaczem, czyli klasycznym playerem. Wydaje mu się, że może mieć każdą, kiedy tylko kiwnie palcem. Jednak, kiedy spotka Delilah, szybko się przekona, że jego wdzięki tym razem mogą nic nie wskórać. Czy uda mu się przełamać lody i dotrzeć do dziewczyny, która stała się dla niego prawdziwym wyzwaniem?


8. Za wszystkie błędy, Irene Cao

Za wszystkie błędyIrene Cao o pisaniu pikantnych romansów wie chyba wszystko. Tym razem zabiera nas do świata dekoratorki wnętrz, Lindy i jej zleceniodawcy, Tommasa Belli. Wydaje się, że ta para nie ma przed sobą przyszłości. Ona jest ucieleśnieniem wszelkich wad, które może mieć kobieta: leniwa, łakoma, łatwo wpada w złość. On z kolei, jest niezwykle opanowany, zamknięty w sobie, traktuje ludzi z dystansem. Jednak, jak mówi stare przysłowie: przeciwieństwa się przyciągają.


Zaletą książkowej miłości jest wyruszanie w rejony, których tak naprawdę prawdopodobnie nigdy nie chcielibyśmy odwiedzić w prawdziwym życiu. W książkach możemy bezboleśnie zdradzać, latać za naszym szefem, umawiać się na randkę ze starszym mężczyzną, a wszystko to dzieje się bezpiecznie… w naszej wyobraźni. 🙂

Drugą część walentynkowych książek o miłości znajdziecie tutaj. 

Zajrzyjcie także do artykułów:

KSIĄŻKI O MIŁOŚCI, KTÓRE POKOCHACIE

4 KSIĄŻKI DLA FANÓW “ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ”.

Miłych, miłosnych podróży.